Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Початок вересня ознаменується перевірками вантажного транспорту, а також вирішенням перспектив ще однієї вітроелектростанції

Додержання габаритно-вагових норм – ось на що звертатиме увагу робоча група, до складу якої увійшли представники Укртрансбезпеки у Запорізькій області, посадовці обласної та районної державних адміністрацій, співробітники Національної поліції. Перший контрольний виїзд заплановано на 4 вересня, “гарячими” точками маршруту визначено дороги Приморськ – Панфілівка, Орлівка – Райнівка та ділянка поблизу села Калинівка. Саме ці автошляхи зазнали значних руйнувань, не в останню чергу завдяки проїзду вантажного транспорту, вага якого значно перевищує допустимі для пересування норми. Не заперечуючи впливу на дорожнє покриття автомашин, представники Приморської та Орлівської вітроелектростанцій провели зустріч з керівництвом райдержадміністрації, в ході якої дійшли згоди щодо вирішення проблемної ситуації, яка полягає у наступному: за Приморською ВЕС закріплено ремонт провулку Портового у м. Приморськ, а Орлівська ВЕС гарантує відремонтувати дорогу між Строганівкою та Райнівкою, попутно залатавши ями поблизу с. Орлівка. Як підкреслили керівники дочірніх компаній DTEK, ремонт доріг відбуватиметься не за рахунок фонду соціальних інвестицій, а окремою статтею видатків, що є приємним бонусом до стабільної сплати податків у місцеві бюджети.

Як зауважив перший заступник голови РДА О.В. Смирнов, в перспективі можливо ще одна компанія може стати соціальним спонсором території. Мова йде про ТОВ “Кловер-Трейд”, яке планує розміщення понад 40 вітрогенераторів на території Приморської міської ОТГ (територія колишньої Преславської сільської ради). Райдержадміністрація, отримавши заяву згаданого підприємства, оперативно звернулася до Приморської міської ради з проханням визначитися з конкретною позицією щодо розміщення або не розміщення на її території вітрових енергогенеруючих установок. У отриманій офіційній відповіді Приморська територіальна громада зазначає, що дане питання знаходиться поза рамками повноважень ОТГ та підлягає розгляду, відповідно до норм українського законодавства. На сьогоднішній день надано дозвіл на розробку технічної документації по об’єкту. Втім, це означає всього лише експертну оцінку доцільності розміщення ВЕС в межах згаданої території. Остаточне рішення залишається за жителями території, які на громадських слуханнях вирішуватимуть долю ще одного сегменту відновлювальної енергетики на території Приморського району.

Розвиваючи тему автотранспорту, неможливо не згадати маршрут “Приморськ – Єлисеївка”, відкриття якого так очікують мешканці сіл північної частини району. Головою РДА С.А. Бєлічевим було проведено засідання з сільськими головами територій, які безпосередньо потребують стабільно автосполучення з містом. Одноголосно прийняте рішення щодо підтвердження на сесіях сільських рад фінансування маршруту з сільських бюджетів наразі ніхто не підтвердив. Між тим, за даними фінансової звітності, перевиконання згаданих сільських бюджетів мають місце, але брати на себе тягар у вигляді фінансування автоперевізника ніхто не поспішає. Зважаючи на обставини, керівництво райдержадміністрації самостійно шукатиме вихід з цієї ситуації та повідомляє, що орієнтовною датою запуску маршруту “Приморськ – Єлисеївка” стане перша половина вересня поточного року.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International