Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Партнери Ради Українського та Зарубіжного Козацтва підтримали запорожців

19 червня у Києві відбулася нарада членів Генерального штабу Об’єднаної Ради Українського та Зарубіжного Козацтва, отаманів, представників всеукраїнських козацьких громадських організацій.

Про стан справ у сфері оборонної та інформаційно-ідеологічної роботи козацьких організацій, допомоги та взаємодії з армією та правоохоронними органами доповів верховний Отаман Об’єднаної Ради Українського та Зарубіжного Козацтва Олександр Левандо. Особливе значення було приділено необхідності прийняття Закону України «Про козацтво», який дозволить врегулювати багато життєво важливих питань для козацьких організацій: дозвіл на зброю, соціальний захист поранених та сімей загиблих козаків, матеріальна підтримка в воєнний період, створення системи патріотичного виховання молоді. Не менш важливим є питання затвердження Положення та складу Козацької Ради при Президентові України.

На засідання представникам Координаційної Ради з питань козацтва при голові Запорізької ОДА була вручена почесна грамота за організацію роботи з питань оборони регіону. Представники Запорізького козацтва виступили із кількома доповідями та поділились досвідом роботи обласної Координаційної Ради.

З особливою увагою учасники заходу прослухали доповідь першого заступника голови Координаційної Ради з питань козацтва при голові Запорізької ОДА Дмитра Сухініна про гуманітарні експедиції до прикордонників на Чонгарі та до козаків Усть-Азовського полку отамана С. Галича, проведення навчань, роботу з молодими козаками, чергування на блокпостах, спільну роботу з органами влади у сфері охорони громадського порядку та військово-патріотичного виховання. Дмитро Сухінін підкреслив, що завдяки підтримці голови Запорізької ОДА Валерія Баранова, розпочався процес консолідації козацтва регіону навколо ідеї захисту держави.
Генеральний штаб Об’єднаної Ради Українського та Зарубіжного Козацтва високо оцінив досвід запорожців та рекомендував його до використання у всіх козацьких об'єднаннях.

http://zap-kozak.jimdo.com/новини/

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International