Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Обираємо професію разом!

Літо в самому розпалі! Тепле Азовське море кличе до себе на відпочинок школярів, які мають змогу насолодись канікулами на піщаному пляжі, по засмагати під ласкавими променями літнього сонця, зануритись в теплі води моря чи покататись на його шалених хвилях!

Як показує практика, поєднувати приємне з корисним не лише цікаво, але й дуже ефективно. Тому фахівці відділу активної підтримки безробітних Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості долучаються до активної профорієнтаційної роботи серед відпочиваючих дітлахів. Так, 18 липня 2019 року працівниками філії було організовано та проведено інтерактивно-просвітницьку Виїзну акцію «Обираємо професію разом!», з використанням мобільного центру зайнятості до ДОЗ «Салют».

Основна мета акції – інформування про зміни та вимоги сучасного ринку праці, розширення уявлення про зміст професій, надання допомоги у професійному самовизначенні, виховання поваги до людей різних професій та формування психологічної готовності молоді до свідомого професійного вибору.

Програма виїзної акції була розрахована на дві вікові категорії учасників.

Молодша категорія школярів - це активні та емоційні діти, подорожували планетами професій. Вони відгадували загадки, брали участь у конкурсах «Відгадай професію» , «Хто є хто» та «Чий інструмент?». Справжньою родзинкою став конкурс «Пантоміма». Діти мали можливість проявити свою кмітливість та акторські здібності. Рухлива гра «вірно - невірно» дала змогу дітям продемонструвати свою спостережливість, активність та безпосередність.

З учнями середнього та старшого шкільного віку було проведено бесіду, в ході якої вони дізнались про професії, що потрібні на ринку праці регіону, та навчальні заклади, де можливо їх здобути. Відпочиваючим було запропоновано пізнавально-розважальну гру «Місто майстрів». Дві команди, змагаючись між собою у конкурсах «АБВГдейка», «Народна мудрість» та «Знайди синоніми», демонстрували свої знання та винахідливість, обмінювалися думками, мріями та прагненнями щодо реалізації себе в тій чи іншій сфері діяльності.

На завершення фахівець філії звернулась до дітей зі словами : « Шлях свідомого вибору професії починається з пізнання самого себе, своїх інтересів, нахилів, якостей та здібностей і продовжується знайомством з попитом вже обраної професії на ринку праці. Тільки враховуючи всі ці сходинки при виборі свого професійного майбутнього, можливо стати затребуваним фахівцем».

Літній відпочинок триває, але ми сподіваємось, що ця зустріч стане в нагоді школярам, та допоможе в визначені майбутньої професійної стежини!

Приморська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International