Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Профорієнтаційна квест-гра «Місто професій»

Відправитись у подорож до «Міста професій» мали змогу дітлахи, що знаходяться на оздоровленні та відпочинку в ДЗОВ «ім. Гагаріна», до яких завітав відділ активної підтримки безробітних Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, провівши "Виїзну акцію" з використанням мобільного центру зайнятості .

Зробити максимально все для того, щоб школяр здобув саме ту професію, яка допоможе йому стати успішним та отримувати від своєї роботи задоволення, залишитися жити та працювати у рідній країні – це мета, яку перед собою ставлять фахівці служби зайнятості при кожній зустрічі з підростаючим поколінням. Працівники філії - начальник відділу активної підтримки безробітних Макушенко Світлана та фахівець з профорієнтації Шкарупило Анна, провели для відпочиваючих школярів цікаву та пізнавальну квест-гру «Місто професій».

Творчо, з креативом та своїм баченням, школярі підходили до поставлених завдань, вчились працювати в команді та відстоювати свою думку. Усі бажаючі мали змогу проявити себе, що дало змогу провести захід на високому рівні. В грі не було переможців і переможених, бо всі змогли відчути себе значущим і зрозуміти, що кожен з них має свій унікальний та неповторний талант.

Наприкінці заходу, працівники служби зайнятості побажали молоді лагідних, теплих днів та багато приємних, яскравих вражень!
Приморська районна філія ЗОЦ висловлює щиру подяку директору ДЗОВ «ім.Гагаріна» Чейлитко Олександру Зігмундовичу, за активну співпрацю в профорієнтаційній роботі і небайдуже ставлення до підростаючого покоління. Сподіваємось на подальшу спільну роботу та багато цікавих і яскравих зустрічей!

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International