Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2019   »
Пн 29162330
Вт 3101724 
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Профорієнтаційна квест-гра «Місто професій»

Відправитись у подорож до «Міста професій» мали змогу дітлахи, що знаходяться на оздоровленні та відпочинку в ДЗОВ «ім. Гагаріна», до яких завітав відділ активної підтримки безробітних Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, провівши "Виїзну акцію" з використанням мобільного центру зайнятості .

Зробити максимально все для того, щоб школяр здобув саме ту професію, яка допоможе йому стати успішним та отримувати від своєї роботи задоволення, залишитися жити та працювати у рідній країні – це мета, яку перед собою ставлять фахівці служби зайнятості при кожній зустрічі з підростаючим поколінням. Працівники філії - начальник відділу активної підтримки безробітних Макушенко Світлана та фахівець з профорієнтації Шкарупило Анна, провели для відпочиваючих школярів цікаву та пізнавальну квест-гру «Місто професій».

Творчо, з креативом та своїм баченням, школярі підходили до поставлених завдань, вчились працювати в команді та відстоювати свою думку. Усі бажаючі мали змогу проявити себе, що дало змогу провести захід на високому рівні. В грі не було переможців і переможених, бо всі змогли відчути себе значущим і зрозуміти, що кожен з них має свій унікальний та неповторний талант.

Наприкінці заходу, працівники служби зайнятості побажали молоді лагідних, теплих днів та багато приємних, яскравих вражень!
Приморська районна філія ЗОЦ висловлює щиру подяку директору ДЗОВ «ім.Гагаріна» Чейлитко Олександру Зігмундовичу, за активну співпрацю в профорієнтаційній роботі і небайдуже ставлення до підростаючого покоління. Сподіваємось на подальшу спільну роботу та багато цікавих і яскравих зустрічей!

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International