Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2019   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Профорієнтаційна квест-гра «Місто професій»

Відправитись у подорож до «Міста професій» мали змогу дітлахи, що знаходяться на оздоровленні та відпочинку в ДЗОВ «ім. Гагаріна», до яких завітав відділ активної підтримки безробітних Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, провівши "Виїзну акцію" з використанням мобільного центру зайнятості .

Зробити максимально все для того, щоб школяр здобув саме ту професію, яка допоможе йому стати успішним та отримувати від своєї роботи задоволення, залишитися жити та працювати у рідній країні – це мета, яку перед собою ставлять фахівці служби зайнятості при кожній зустрічі з підростаючим поколінням. Працівники філії - начальник відділу активної підтримки безробітних Макушенко Світлана та фахівець з профорієнтації Шкарупило Анна, провели для відпочиваючих школярів цікаву та пізнавальну квест-гру «Місто професій».

Творчо, з креативом та своїм баченням, школярі підходили до поставлених завдань, вчились працювати в команді та відстоювати свою думку. Усі бажаючі мали змогу проявити себе, що дало змогу провести захід на високому рівні. В грі не було переможців і переможених, бо всі змогли відчути себе значущим і зрозуміти, що кожен з них має свій унікальний та неповторний талант.

Наприкінці заходу, працівники служби зайнятості побажали молоді лагідних, теплих днів та багато приємних, яскравих вражень!
Приморська районна філія ЗОЦ висловлює щиру подяку директору ДЗОВ «ім.Гагаріна» Чейлитко Олександру Зігмундовичу, за активну співпрацю в профорієнтаційній роботі і небайдуже ставлення до підростаючого покоління. Сподіваємось на подальшу спільну роботу та багато цікавих і яскравих зустрічей!

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International