Офіційний веб-сайт

календар

«   Січень 2021   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Профорієнтаційна квест-гра «SUMMER PROFI-TRAVEL»

З настанням теплих, сонячних днів розпочався оздоровчий сезон в дитячих таборах Азовського узбережжя. Відділ активної підтримки Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості не залишається осторонь цієї події, розпочавши широкомасштабну профорієнтаційну роботу серед відпочиваючих школярів. Відтак, 12 червня 2019 року фахівцями відділу було організовано та проведено виїзну акцію з використанням мобільного центру зайнятості до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Прометей».

Мета акції – надання послуг з професійної орієнтації, консультації дітям шкільного віку що знаходяться на відпочинку, щодо вибору професії, працевлаштування неповнолітніх, експлуатація дитячої праці а також інформування про послуги державної служби зайнятості.

Цікавою та пізнавальною видалась квест - гра : «SUMMER PROFI-TRAVEL», яка складалась з комплексу врав та завдань спрямованих на виховання в дітей ставлення до себе, як суб’єкта майбутньої професійної діяльності, усвідомлення своєї відповідальності та впевненості у досягненні майбутнього професійного успіху, активізацію процесів самопізнання та самооцінки, формування навичок роботи в команді. Проходивши одне за іншим завдання, діти відкривали для себе все більше нової та корисної інформації, вчились розкривати та демонструвати свої здібності. Юні обдарування мали змогу проявити себе в тому чи іншому завданні і переконатись, що кожен з нас при народженні отримує від Бога талант, а інколи і не один, реалізувати який можна лише доклавши достатньо зусиль та енергії. Так, аби стати справжнім професіоналом у тій чи іншій справі, треба старанно вчитися, пізнавати щось нове та рухатися в ногу із сучасними тенденціями.

Наприкінці заходу діти ще довго обговорювали питання які їх турбували, не соромлячись ділились своїми враженнями від організованого заходу та планами на майбутнє. Таким чином ще один день у літньому таборі пройшов цікаво, активно, змістовно, подарував школярам порцію гарного настрою та приємних емоцій.

Співпраця Приморської районної філії з оздоровчими закладами продовжуватиметься і надалі. То ж попереду ще багато цікавих профорієнтаційних зустрічей!

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International