Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2020   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

В райдержадміністрації – щотижнева нарада

Робочий тиждень райдержадміністрації розпочався з планової наради, яку провів перший заступник голови РДА Олексій Валентинович Смирнов. В ході обговорення соціально-економічної ситуації в районі, головний лікар КП “Приморський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Олександр Найда повідомив, що заключення декларацій між сімейними лікарями та населенням майже завершено, сягнувши показника у 92%. Як зауважив головуючий засідання, даний факт перевірить спеціальна робоча група, створена райдержадміністрацією. Керівник первинної ланки медицини також додав, що в останній час вдалося підвищити якість надання медичних послуг населенню, передусім завдяки отриманню новітнього обладнання за Програмою соціального партнерства з компанією DTEK та заключенням договорів з Бердянською міською лікарнею і медичним центром “Діасервіс”.

Начальник Бердянської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова розповіла присутнім про особливості подання декларацій про доходи і майновий стан навесні поточного року. Так, жителі району подали до Бердянської податкової 766 декларацій, з яких 599 – звітності осіб, які самостійно оброблюють власні земельні ділянки. Всього задекларовано 19 млн. доходів прибутку, на який до 1 серпня 2019 року платники податків повинні сплатити 1,7 млн. грн. ПДФО та майже 300 тисяч військового збору. Зараз податкова співпрацює з сільськими радами району, маючи на меті уточнити списки платників податку на землю.

На наступному тижні заплановано проведення тематичного семінару-наради з приводу законодавчих змін у оподаткуванні підприємців. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International