Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2019   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

В райдержадміністрації – щотижнева нарада

Робочий тиждень райдержадміністрації розпочався з планової наради, яку провів перший заступник голови РДА Олексій Валентинович Смирнов. В ході обговорення соціально-економічної ситуації в районі, головний лікар КП “Приморський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Олександр Найда повідомив, що заключення декларацій між сімейними лікарями та населенням майже завершено, сягнувши показника у 92%. Як зауважив головуючий засідання, даний факт перевірить спеціальна робоча група, створена райдержадміністрацією. Керівник первинної ланки медицини також додав, що в останній час вдалося підвищити якість надання медичних послуг населенню, передусім завдяки отриманню новітнього обладнання за Програмою соціального партнерства з компанією DTEK та заключенням договорів з Бердянською міською лікарнею і медичним центром “Діасервіс”.

Начальник Бердянської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова розповіла присутнім про особливості подання декларацій про доходи і майновий стан навесні поточного року. Так, жителі району подали до Бердянської податкової 766 декларацій, з яких 599 – звітності осіб, які самостійно оброблюють власні земельні ділянки. Всього задекларовано 19 млн. доходів прибутку, на який до 1 серпня 2019 року платники податків повинні сплатити 1,7 млн. грн. ПДФО та майже 300 тисяч військового збору. Зараз податкова співпрацює з сільськими радами району, маючи на меті уточнити списки платників податку на землю.

На наступному тижні заплановано проведення тематичного семінару-наради з приводу законодавчих змін у оподаткуванні підприємців. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

оголошення

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International