Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2020   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Весняний призов – 2019 вступив у завершальну фазу

Одним з питань семінару, який відбувся 23 травня за участі сільських голів Приморського району, стала подальша організації весняного призову на строкову військову службу.

Як зазначив заступник військового комісара Сергій Тиховод, районний військовий комісаріат навесні цього року вже відправив на проходження строкової служби до Збройних Сил України 6 громадян призовного віку. Для повноцінного завершення призовної кампанії фахівцям райвійськкомату до кінця травня необхідно сформувати команду призовників у кількості як мінімум двох, а з врахуванням резерву – до шести осіб. Великі сподівання в цьому покладаються на органи місцевого самоврядування, які згідно Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, повинні сповіщати осіб призовного віку про необхідність відвідання військового комісаріату. З огляду на незадовільну ефективність подібної роботи з боку деяких сільських рад до кількох населених пунктів доводилося виїзджати районній робочій групі у складі представників райдержадміністрації, райвійськкомату та районного відділення ГУ Національної поліції у Запорізькій області. Як підкреслив очільник РДА Сергій Бєлічев, подібні заходи є вимушеними, адже головну роль в системі оповіщення відіграє місцеве самоврядування.

Загалом по області наряд на формування команд призовників становить 956 осіб, з яких наразі призвано 699 (73% від планового показника).

Довідково: призову навесні цього року підлягають юнаки 1992 – 2001 років народження. Термін проходження строкової служби становить 18 місяців з рівнем вищої освіти спеціаліст, для магістрів – 12 місяців. У зону проведення ООС військовослужбовці строкової служби не направляються. Мінімальне грошове забезпечення солдата строкової служби становить 350 грн., а в подальшому залежить від посади та військового звання. Під час призову на строкову військову службу виплачуються кошти у розмірі близько 4000 грн. За призовниками, призваними на строкову військову службу, зберігається попереднє місце роботи і середньомісячна заробітна плата на весь період проходження служби.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International