Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2020   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

У Приморського професійного аграрного ліцею гарне майбутнє!

У часи постіндустріального суспільства стрімко розвиваються не лише інформаційні технології й банківські системи, а й будівництво та промисловість. Дослідження фахівців вказують на те, що ринок праці вже кілька років як перенасичений юристами, економістами, соціальними працівниками. Натомість популярності набувають робітничі професії. Роботодавці все частіше наймають на роботу простих робочих. Отже, вища освіта, яка стала нормою, не гарантує конкурентоспроможності, говорять експерти. З метою популяризації робітничих професій та допомоги у виборі професійного шляху фахівці відділу активної підтримки безробітних Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості 15 травня 2019 року організували для школярів 9-х класів КЗ «Приморської ЗОШ № 3» «Презентацію навчального закладу» в Державному навчальному закладі «Приморському професійному аграрному ліцеї».

Радо зустріла школярів в.о. директора ліцею Людмила Зубрєва, яка розповіла майбутнім випускникам про особливості вступної кампанії 2019 року. Учні довідалися про історію навчального закладу, спеціальності, умови прийому та специфіку навчання. Підготовлена презентація показала наскільки вирує життя ліцею. Для того щоб краще познайомити школярів з такими професіями як: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарського виробництва та устаткування», «Електрогазозварник», «Кухар-кондитер» - були організовані екскурсії по навчальним кабінетам, виробничим майстерням і лабораторіям, де кожна з професій була представлена у вигляді виробів та демонстрації технологічних процесів. Так, дітей пригощали власною випічкою з різних видів тіста, показали форму одягу «Кухарів» на практичних заняттях, сучасне кухонне оснащення, та наголосили про матеріальну допомогу, яка виділяється на приготування страв; «Електрогазозварники» дивували кованими виробами та сучасним обладнанням – інверторними зварювальними апаратами, які розширили сучасні можливості професії. Майстри виробничого навчання професії «Тракторист-машиніст» демонстрували сільськогосподарську техніку. Школярі побачили, як «Водії автотранспортних засобів» вчаться на автодромі ліцею на легковому та на вантажному автомобілях.

Діти переконалися, що даний заклад, де зроблений ремонт в навчальних аудиторіях та спорт залі, забезпечений усім необхідним обладнанням, устаткуванням та технічними засобами, необхідними для навчання.

Під час заходу начальник відділу активної підтримки безробітних Приморської районної філії Світлани Макушенко наголосила, що до вибору професії потрібно підходити, враховуючі не лише свої вподобання та здібності, а й ринок праці, щоб в майбутньому запобігти безробіттю. А навчання в даному закладі дає можливість отримати робітничу професію, яка користується попитом саме в нашій місцевості та на нашому ринку праці.

Після проведеної «Презентації навчального закладу» всі запрошені відмітили корисність проведеної зутрічі, поспілкувалися з викладачами і отримали інформацію про вступні іспити.

За даними Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International