Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2020   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Вибір професії – важливий і відповідальний крок

Вибір професії – важливий і відповідальний крок, точніше – тривалий процес, результат якого має значний вплив на подальше життя молодої людини. Саме тому кожному старшокласнику слід ґрунтовно вивчити це питання, а допоможуть у цьому батьки, педагоги, психологи та представники служби зайнятості. З цією метою, щоб допомогти шкільній молоді у виборі професії та формуванні компетенцій щодо побудови професійної кар’єри, 7 травня 2019 року фахівці відділу активної підтримки безробітних Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості завітали до учнів 10-го класу КЗ "СШ-ЗНЗ №1 І-ІІІст" з інтелектуально-розвиваючою грою LEGO-кар’єра.

Учні поділившись на дві команди отримавши свій лего-маршрут та інструкції щодо проходження кейсів. Всього таких кейсів було 7: «PROFILAND», «JQ тайм», «Способи пошуку роботи», «Складання командного портфоліо», «Портрет ідеального працівника», «STARTUP», «Алгоритм кар’єри».

Гра видалась цікавою та динамічною. Школярі збагатили свої знання щодо професій, які на даний час в пріоритеті та будуть в майбутньому актуальні на ринку праці, основні шляхи пошуку роботи, вчились вміло визначати свої сильні сторони та вдало презентувати себе, визначати, якими професійними знаннями, уміннями та навичками має володіти працівник щоб залишатись затребуваним на ринку праці, в послідовності «будували» алгоритм професійної кар’єри.

Після підведення підсумків учасники квесту отримали грамоти від служби зайнятості та масу позитивних вражень .Наприкінці заходу представники Приморської районної філії ЗОСЗ висловили слова вдячності вчителям за сприяння у професійному визначенні своїх учнів та за активну участь у проведенні профорієнтаційної роботи. Педагоги, у свою чергу, відмітили позитивне значення даних заходів для школярів. За їх словами, така форма роботи підвищує доступність профорієнтаційних послуг та сприяє розвитку творчих здібностей, професійних інтересів дітей.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International