Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2019   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Жінка на ринку праці

Українському суспільству притаманне масове залучення жінок на ринок праці. Проблема полягає в тому, що саме жінки працюють на двох роботах: “на роботі” (оплачуваній) і вдома. Таке явище називають подвійним навантаженням і саме ним пояснюють складнощі для жінок в отриманні основних ресурсів (влади, грошей) на рівні з чоловіками. Але все ж таки професійна діяльність – це одна із сфер самореалізації жінок. З метою надання допомоги у визначенні професійних планів, побудові стратегії пошуку роботи та соціальних гарантій 22 квітня 2019 року в Приморській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся семінар «Жінка на ринку праці» із залученням соціальних партнерів, які опікуються проблемами жінок.

На заході були присутні представники Приморського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України; Управління соціального захисту населення Приморської міської ради та Відокремленого структурного підрозділу Ногайського коледжу Таврійського Державного Агротехнологічного університету. Кожен з соціальних партнерів при виступі доніс до жінок важливу та корисну інформацію стосовно соціальних гарантій, нарахування пільг, умов зарахування страхового стажу, змін в законодавстві та навчання за різним рівнем кваліфікації за денною та заочною формами. Безробітні активно обмінювалися думками, задавали питання щодо вирішенні різних життєвих ситуацій. Також під час семінару не залишилися осторонь уваги і закріплені законодавством гарантії трудових прав жінок.

Учасниці семінару ще раз переконались: як важливо вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб досягти успіху і після обговорення всіх етапів заходу та отримання індивідуальних консультації з висвітленням жіночих проблем, запрошені відчули емоційне піднесення і зрозуміли, що все це робиться для того, щоб безробітні жінки не залишались наодинці зі своїми проблемами і могли отримати всебічну допомогу. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

оголошення

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International