Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2020   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Українські РАГСи святкують ювілей існування

20 лютого 2019 року відділи державної реєстрації актів цивільного стану відзначили 100-у річницю з моменту свого заснування. Ініціатором офіційних заходів на честь визначної дати стало Міністерство юстиції України, в структуру якого сьогодні і входять РАГСи.

Приморські реєстратори актів цивільного стану відзначили своє професійне свято сьогодні, 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня. Не в останню чергу це можна пояснити складом присутніх на заході: саме прекрасна частина людства вдало виконує обов’язки секретарів сільських рад, здійснюючи реєстрацію актів, надаючи свідоцтва і довідки громадянам. Начальник Приморського РАГСу Маргарита Малахова-Сергієнко зазначає, що сьогоднішній рівень співпраці з сільськими радами і територіальними громадами залишається на дуже високому рівні, перш за все завдяки особистим і професійним якостям працівників органів місцевого самоврядування, а також їх вмінню швидко адаптуватися до різних нововведень. Серед інновацій, якими вже можна скористуватися – отримання свідоцтва про народження дитини відразу у пологовому будинку, онлайн-запис на особистий прийом фахівцем, експрес-шлюб за 24 години та інше. В найближчому майбутньому можна буде замовити необхідний документ через веб-портал Міністерства юстиції. Але, на думку голови міської громади Олени Божкової, громадяни все одно звертатимуться безпосередньо до районного відділу, адже в будь-які часи важливим залишається прямий контакт з людиною та урочистість знакових подій у житті особистості.

З теплими словами вітань до присутніх звернулося керівництво району. Голова райдержадміністрації Сергій Бєлічев і голова районної ради Олег Ніколенко підкреслили роль секретарів сільських рад у закріпленні інституту реєстрації шлюбів за місцем проживання, подякували за активну допомогу у просуванні загальнодержавних програм (наприклад, просвітницького проекту “Я маю право!”), збереження цінностей українського суспільства і проявлення високоморальних людських якостей.

Маючи доступ до мультимедійних систем, присутні ознайомилися із показниками діяльності Приморського РАГСу за останні роки; поринули у теплі спогади, переглянувши відеоряд, присвячений урочистим подіям з життя мешканців району в 70-80-х роках минулого століття. Святкові грамоти за професіоналізм і відданість справі отримали начальник районного відділу реєстрації актів цивільного стану ГТУ юстиції в Запорізькій області Маргарита Малахова-Сергієнко, головний спеціаліст РАГСу Юлія Стояновська, секретарі Зеленівської (Світлана Станчевська) і Орлівської (Наталя Галкіна) сільрад, Новоолексіївської громади (Алла Мелай). Відзнаками за багаторічну сумлінну працю були нагороджені колишні співробітники відділу: Світлана Кравчук, Людмила Степаненко, Катерина Краснокутська та Ірина Войнікова. Саме вони доповняли сторінки реєстраційних книг, кожна з яких містить записи про важливі події у житті кожної людини. Зараз у архіві таких облікових книг нараховується 700 екземплярів, ще 200 знаходиться у Запоріжжі.

Районна державна адміністрація приєднується до привітань реєстраторів актів цивільного стану з урочистою датою, бажає діючому колективу відділу і колишнім його співробітникам благополуччя, родинного затишку, успіху в справах і поваги з боку суспільства за їх самовіддачу і шанобливе ставлення до сімейних цінностей.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International