Офіційний веб-сайт

календар

«   Січень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир»

Формування уявлень про працю починається з дитинства. Першочергове завдання дорослих зацікавити дітей в отриманні знань про сучасний світ професій. Вибір майбутньої професії – важлива та невід'ємна частина життєвого шляху кожної людини. Коли праця приносить задоволення, то життя має сенс. Тому, дуже важливо набути певні знання та вправно орієнтуватись у світі професій, адже від правильного вибору професії залежить добробут самої людини та суспільства.

В рамках проведення Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» фахівці відділу активної підтримки Приморської районної філії Запорізького ОЦЗ проводять активну профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл з метою формування у молоді свідомого вибору професійного шляху. 21 лютого 2019 року на базі КЗ «ЗОШ №2 І-ІІІ ст. м. Приморська» було проведено «Конкурс дитячих малюнків» на тему: «Моя майбутня професія». В заході взяли участь учні молодших класів з якими заздалегідь було проведено профорієнтаційну бесіду, та з'ясовано, які уявлення мають діти про світ праці. Хлопці та дівчата дуже відповідально поставились до завдання намалювати улюблену професію. Усі діти показали своє розуміння професій та втілили свої уявлення у творчості.

Наприкінці заходу, після підведення підсумків, діти ділилися враженнями від заходу. Учні зазначили, що вони отримали багато нових знань щодо світу професій. Також дітям дуже сподобалося ділитися своїми мріями, вони пізнали багато цікавого один про одного. Фахівці центру зайнятості наголосили, що майбутня професія, переш за все, повинна подобатись та приносити задоволення, адже від цього залежить успіх у житті. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International