Офіційний веб-сайт

календар

«   Березень 2019   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Професійний орієнтир в Борисівській сільській раді

З нагоди проведення Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» Приморська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості активно продовжує профорієнтаційну роботу серед сільського населення Приморського району.

20.02.2019 року проведено черговий Виїзний захід в село Борисівка Приморського району, під час якого було відвідано Борисівську сільську раду.

Метою заходу стало: ознайомлення жителів села з послугами Державної служби зайнятості, новітніми підходами до пошуку роботи; підготовки молоді до вибору професій, які користуються попитом в регіоні; інформування про можливість профнавчання; знайомство з актуальними вакансіями, привернення уваги соціальних партнерів та роботодавців до можливості вирішення питань населення щодо зайнятості.

Також, фахівці Приморської філії обговорили питання участі селян у громадських, сезонних роботах: місця та терміни їх проведення, умови організації; розвитку самозайнятості та відкриття власної справи за рахунок одноразової виплати допомоги по безробіттю, що значно допоможе реалізувати невикористані можливості українського села.

Виїзна акція Приморської районної філії – це кваліфікована допомога жителям села, а для когось – надія та певний шанс досягнути бажаного, вирішивши за допомогою служби зайнятості питання працевлаштування та кар’єрного росту, реалізувавши себе в професійному плані стати успішною людиною.

Приморська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості завжди готова допомогти! 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International