Офіційний веб-сайт

календар

«   Квітень 2019   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср3101724 
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Про пенсійне забезпечення для безробітних Приморського району

Фахівцями об’єднаного управління продовжується роз’яснювальна робота з особами, які перебувають на обліку у філії Приморського центру зайнятості Запорізької області. Так, 29 січня 2019 року начальник Приморського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Альона Васил’єва спілкувались з громадянами, які знаходяться у пошуках роботи та передпенсійного віку.

Під час зустрічі фохівець ознайомила присутніх із останніми змінами в пенсійному законодавстві з метою усвідомлення безробітними необхідності працювати та займати активну життєву позицію. В свою чергу, для осіб передпенсійного віку розповіла про умови призначення пенсії в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, обчислення страхового стажу, умови надання тимчасової соціальної допомоги при відсутності необхідного стажу.

Окрім цього, відвідувачів Центру зайнятості поінформувала про сучасні новації Пенсійного фонду України – реєстрацію на Веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою отримання персональної інформації про стаж та сплату страхових внесків, а також роздала присутнім буклети на відповідну тематику.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International