Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2019   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

План регіонального розвитку Приморського району поповнився новими пунктами

Під головуванням очільника райдержадміністрації Сергія Бєлічева відбулося робоче засідання групи з розробки Плану регіонального розвитку району. Метою зустрічі став перегляд основних тез концепції розвитку території на 2019-2021 роки. Як підкреслив Сергій Анатолійович, аналогічний План розробляється також облдержадміністрацією. При цьому враховуються документи, які районним державним адміністраціям необхіднопредставити до 15 лютого поточного року.

Переосмислення Плану розвитку неможливе без сталої перспективи району в адміністративно-територіальному сенсі. Перш за все, важливим фактором є кількість населення громади, яка увійде до складу майбутнього укрупненого району. Наявність широкого кола інтелектуальної, кадрової та управлінської еліти – ще одна запорука відстоювання інтересів території у міжрайонному об’єднанні. На думку керманича РДА, не зважаючи на майбутні зміни, вектор розвитку території повинен залишитися цілісним. На практиці це означає, що нинішній документ, який визначатиме темпи і напрям розбудови, має бути опрацьований з максимальною увагою. Для цього до аналізу були залучені понад 60 представників місцевого активу, кожен з яких є спеціалістом в певній галузі.

Концепція розвитку охорони здоров’я залишається без змін. Центральна районна лікарня працюватиме й надалі, до того ж лікарі готуються приймати пацієнтів у новому корпусі, будівництво якого планують завершити до кінця 2019 року. Молодих спеціалістів медичної галузі місцева влада розраховує стимулювати фінансово (в рамках відповідної районної програми) і шляхом надання власного житла (в будівлі нинішнього сімейного гуртожитку по вул. Морській). Сільські амбулаторії залишаться в Преславі, Зеленівці, Борисівці і Новопавлівці. Інзівка та Коларівка очікують початку будівництва нових, обладнаних виключно сучасним приладдям та медавтотранспортом, сімейних амбулаторій. Фельдшерсько-акушерські пункти, які на сьогоднішній день залишилися без державного фінансування, в 2019 році скоріш за все будуть утримувати місцеві бюджети.

Зона ризикованого землеробства, в якій розташований зокрема й Приморський район, для забезпечення стабільності врожаю вимагає від місцевих аграріїв великих зусиль. Наприклад, відсутність опадів навесні-влітку минулого року суттєво вплинули на фінансовий стан деяких сільгосппідприємств. В якості виходу із ситуації вбачається використання води для зрошення полів із річкової системи району. Найбільш цінна водна артерія, ріка Обіточна, може дочекатися очищення русла в найближчі два-три роки: в цьому плані районна влада активно співпрацює з Веселівським міжрайонним управлінням водного господарства.

Стосовно забезпечення сільських територій питною водою, існує перспектива прокладення гілки від Бердянського водогону у напрямку сіл Борисівка-Новопавлівка-Болгарка-Юріївка-Зеленівка-Радолівка-Гюнівка. Як заявив голова РДА, керівництво Приморського району у цій справі має усну домовленість і підтримку з боку Бердянської райдержадміністрації.

Серед ідей, які пролунали від учасників групи і були внесені в якості пропозицій до Перспективного плану розвитку району – відновлення місцевого виробництва і переробки сільськогосподарської продукції, риболовної галузі, будівельних матеріалів; створення заготівельного пункту прийому та реалізації зерна на зовнішньому продовольчому ринку; поліпшення стану дорожнього полотна і монтаж вуличного освітлення по вул. Курортній; побудова двох водонаповнювачів на території Юр’ївської сільради для поліпшення процесу використання водних ресурсів; розгорнення рекламно-інформаційної кампанії щодо популяризації міста Приморська як курорту.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

оголошення

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International