Офіційний веб-сайт

календар

«   Січень 2019   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Комісія РДА перевірила стан захисних споруд цивільного захисту

Представники райдержадміністрації та РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області завершили моніторинг стану протирадіаційних укриттів на території об’єднаних територіальних громад і сільських рад. Більшість з підземних сховищ – обмежено придатні до використання, частина потребує фінансування для проведення ремонтних робіт.

За нормами законодавства, вже за 12 годин після оголошення військового стану ПРУ повинні бути приведені у повну готовність до прийняття цивільного населення. Керівники територій заздалегідь отримали інструкції, як необхідно комплектувати підземні приміщення. Серед найважливіших речей – питна вода, медикаменти, освітлювальні прилади, стільці або лавки, матраци та ін.

Стисло резюмуючи, комісія зробила висновок: в селах району захисні споруди подекуди знаходяться в більш прийнятному стані, ніж їх переважна більшість у місті. Основні недоліки – засмітненість, відсутність електроосвітлення та достатнього рівня вентиляції. Відповідальні за протирадіаційні укриття отримали відповідні настанови щодо оптимізації стану підвальних приміщень.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International