Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2019   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд29162330

пошук

офіційні сайти району

Новини

Випускники району мають змогу навчатися в престижних військових ВУЗах України

Професія військового завжди була почесною, а надто у теперішній час, коли Україна потребує міцної армії. Військова справа – багатогранна наука, яка складається з безлічі дисциплін, в залежності від родів бойових підрозділів. Опанувати її всім, хто хоче послужити Батьківщині, допомагають військові навчальні заклади, яких у країні нараховується кілька десятків.

Представники деяких українських військових ВУЗів у середу, 12 грудня, завітали до Приморського району з просвітницькою метою – ознайомити школярів випускних класів, студентів аграрного ліцею та Ногайського коледжу з можливостями вступу на навчання до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військової академії (м. Одесса) та Військового інституту танкових військ НТУ ХПІ.

Тематичну бесіду з юнаками та дівчатами з використанням мультимедійних засобів представлення інформації провели підполковник Михайло Григорович Грубель, майор Юрій Іванович Кузенко і лейтенант Світлана Валеріївна Голік, за підтримки Запорізького обласного (капітан Максим Вікторович Кара) та Приморського районного (майор Сергій Євгенович Тиховод) військкоматів.

Військовослужбовці розповіли молоді про історію своїх навчальних закладів, їх технічне оснащення, тренувальну та наукову, духовну та культурну бази, матеріально-побутові умови проживання студентів, вступні вимоги до претендентів на навчання, а також про можливості і перспективи кар’єри військового в умовах української сучасності. До уваги присутніх підготували поліграфічну продукцію з тематичною інформацією про напрями підготовки військових ВУЗів та контактними даними.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International