Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2019   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд29162330

пошук

офіційні сайти району

Новини

Посадовці місцевого самоврядування відзначають своє професійне свято

За святковим календарем 7 грудня в Україні – День місцевого самоврядування, професійне свято працівників і депутатів сільських, селищних, міських, районних та обласних рад, тих, хто безпосередньо представляє інтереси народу. Це свято притаманного українцям способу життя, в основі якого – самоврядне суспільство, вибір вільних громадян. Тільки така влада і є народною, владою самого суспільства, спрямованою на реалізацію його ідей. За великим рахунком, День місцевого самоврядування – це свято української громади. Здавна вона була в Україні не лише первісною й елементарною формою соціальної організації, а й особливою формою соціальної самоорганізації, яка не знає ієрархії та домінування.

Система місцевого самоврядування повинна відповідати потребам суверенної цілісної держави, а нинішні стандарти професійних і моральних якостей посадових осіб гарантують, що сучасна модель самоврядування має надійних представників на всіх своїх рівнях.

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися сьогодні у залі засідань районної ради. Почесні грамоти, подяки й відзнаки районної державної адміністрації, районної ради, Приморської та Новоолексіївської об’єднаних територіальних громад знайшли своїх володарів, а на додачу присутніх розважили музичними виступами солісти міського будинку культури. З теплими словами привітань до присутніх звернулися голова РДА С.А. Бєлічев, голова районної ради О.В. Ніколенко, мер м. Приморськ О.А. Божкова та голова Новоолексіївської громади С.І. Дубовик, які побажали колегам творчої наснаги і закликали й надалі працювати на благо рідного краю.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International