Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2019   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд29162330

пошук

офіційні сайти району

Новини

Район вітає військовослужбовців з професійним святом

Свято, започатковане чверть століття тому – День Збройних Сил України, сьогодні відзначили в українсько-болгарському багатопрофільному ліцеї.

Перш за все присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто поклав своє життя заради миру в Україні – Сергія Колесніченко і Сергія Шилова. Світла пам'ять про хлопців завжди житиме в серцях їх земляків.

Зі словами вдячності і привітаннями до учасників Антитерористичної операції, а нині – Операції об’єднаних сил, звернулося керівництво району і міста. Голова районної ради О.В. Ніколенко, заступник голови райдержадміністрації М.М. Олеля, мер м. Приморськ О.А. Божкова підкреслили роль військовослужбовців у підтриманні миру в країні, згадали нелегку працю волонтерів і нагородили всіх причетних до свята осіб. Почесні грамоти за високий професіоналізм, ініціативу і виконання службових обов’язків отримали військовий комісар районного військкомату підполковник В.В. Легенький, заступник військового комісара-начальник відділення комплектування майор С.Є. Тиховод, механік-радіотелефоніст відділення зв’язку та інформації РВК солдат В.В. Никитенко, головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів РВК М.Д. Панченко. За віддану службу, захист суверенітету України та високий патріотизм нагороди вручили ветеранам Антитерористичної операції, військовослужбовцям запасу: солдату О.Б. Матвієвичу, сержанту В.О. Тюркеджи, солдату Є.О. Алфімову, сержанту В.О. Георганову, сержанту А.А. Попазову, старшому солдату Ю.Г. Онищенко, молодшому сержанту Л.В. Ганчеву, солдату А.А. Циндрі.

Волонтери, які відзначили своє свято на день раніше, 5 грудня, також отримали подяки від місцевої влади. В нелегкі часи вони стали опорою українських воїнів, забезпечуючи їх всім необхідним, від продуктів харчування до приладів нічного бачення. За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, самовідданість і активну громадянську позицію були відзначені волонтерські групи “Єгер” і “Азов-Надія”, громадське об’єднання “Воля”, бойова група 18 батальйону ДУК ПС, а також учні загальноосвітньої школи № 2 та українсько-болгарського багатопрофільного ліцею.

Щирі привітання підкріпилися музичними виступами солістів міського будинку культури і хореографічного колективу “Приморський жар”. Справжньою окрасою свята можна вважати виступ команди ліцею “Приморські отамани”, яка приймає участь у військово-спортивній патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”). Юнаки і дівчата продемонстрували свою відданість козацьким звичаям, станцювали бойовий гопак і розповіли деякі історичні факти про запорожців.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International