Офіційний веб-сайт

календар

«   Квітень 2019   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср3101724 
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Сільських голів скликали на семінар з актуальних питань розвитку території

Сьогодні сільські голови району прийняли участь в семінарі-нараді, організованому районною державною адміністрацією.

Перш за все керівництво сільських рад отримало доручення голови РДА розробити перспективні плани розвитку територій на 2019-2021 роки. На думку очільника райдержадміністрації С.А. Бєлічева, це допоможе ретельніше планувати розподіл коштів місцевих бюджетів, в перспективі підвищить конкурентоспроможність проектних пропозицій громад, виділивши найбільш актуальні та вагомі проблеми для їх подальшого вирішення, а також дозволить залучити певні ресурси на обласному та столичному рівнях для розвитку сільської місцевості. В пріоритеті – проекти з охопленням якомога більшої кількості населення, які можливо реалізувати за рахунок міжнародних організацій та фондів.

Для пересічних громадян з настанням осінньо-зимового періоду все більш значимим постає питання оплати комунальних послуг. Державну допомогу в поточному опалювальному сезоні отримає менша кількість субсидіантів, і, як зазначила начальник відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Баранова, розмір субсидії в першу чергу залежатиме від сукупного середньомісячного доходу всіх членів домогосподарства. Дещо змінюється сама послідовність використання субсидії: кожна родина, яка отримує державну компенсацію на оплату комунальних послуг, повинна здійснювати обов’язків платіж за певний об’єм використаної електроенергії, природного газу, води тощо. При досягненні встановленої норми їх споживання далі оплата провадитиметься вже за рахунок субсидії. Оскільки в середині жовтня цього року вступили в силу деякі зміни в нарахуванні субсидій населенню, і відповідно програмне забезпечення до всіх управлінь соціального захисту населення надійшло в більш пізній строк, обробка заяв від населення триває в режимі реального часу. Наразі спеціалісти працюють з документами, поданими в жовтні (близько 800 справ), а вже до кінця грудня кожний споживач житлово-комунальних послуг точно дізнається чи нарахована йому державна компенсація. Також Оксана Олександрівна пояснила присутнім, у яких випадках комісія з питань надання населенню житлових субсидій та пільг РДА може не задовольнити заяву, з огляду на вимоги законодавчих норм.

Про підготовку до завершення бюджетного року сільським головам нагадала заступник начальника управління – начальник відділу надходжень і видатків управління державної Казначейської служби України в Приморському районі О.В. Єфанова.       

Відділ цивільного захисту населення РДА повідомляє: напередодні зимових холодів сільські ради мають потурбуватися про забезпечення створення матеріальних резервів, достатніх для ліквідації наслідків несприятливих погодних умов; уточнити перелік техніки, яка може бути використана для ліквідації снігових заметів, ожеледиці тощо; затвердити графіки чергування місцевих підприємств та моніторити стан їх виконання. Зимові періоди минулих років продемонстрували необхідність завчасної підготовки всіх районних служб, скоординованих дій органів управління та сил цивільного захисту населення в плані забезпечення сталої роботи системи життєзабезпечення населення і ліквідації наслідків стихійних природних явищ.

Тісно пов’язана з попереднім питанням інвентаризація споруд цивільного захисту, за словами начальника відділу ЦЗН РДА І.А. Лясковського, потребує більш активних дій. Адже з 32 захисних споруд району проінспектовано 22 (69% від загальної кількості). На сьогоднішній день тривають заходи з організації ремонтних робіт та технічного обслуговування згаданих об’єктів цивільного захисту населення, готових прийняти людей в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International