Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2019   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

В районі триває навчання з цивільного захисту населення

Сьогодні на протязі дня районна комісія з питань евакуації відпрацьовувала заходи на випадок надзвичайних ситуацій техногенного характеру. В ході відеоконференції з обласною евакокомісією місцеві служби цивільного захисту населення отримали тренувальну ввідну про виникнення аварійної ситуації на ВП “Запорізька АЕС”. Практична частина загальнообласного тренування відбулася у м. Василівка, теоретична – у м. Енергодар. Районним евакуаційним комісіям належало провести термінові засідання та ввести в дію відповідні плани заходів щодо прийняття населення, евакуйованого із зони радіаційного забруднення (50-кілометрова зона, в якій розташовано 69 населених пунктів із загальною чисельністю населення 278 631 особа).

Організовано роботу приймального пункту евакуації, розташованого в міському Будинку культури, а також перевірено готовність до дій місцевих служб спасіння, охорони правопорядку, охорони здоров’я, служби зв’язку, Держпродспоживслужби, комунальних установ. В разі потреби район може прийняти до 8000 евакуйованих осіб, розмістивши їх на базах відпочинку, і забезпечити всім необхідним для належного тимчасового перебування.

В результаті проведення учбових заходів удосконалено навички керівного складу районних та міських служб, установ; перевірено актуальність Плану дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, в т.ч. техногенного характеру.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International