Офіційний веб-сайт

календар

«   Січень 2019   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

В районі триває навчання з цивільного захисту населення

Сьогодні на протязі дня районна комісія з питань евакуації відпрацьовувала заходи на випадок надзвичайних ситуацій техногенного характеру. В ході відеоконференції з обласною евакокомісією місцеві служби цивільного захисту населення отримали тренувальну ввідну про виникнення аварійної ситуації на ВП “Запорізька АЕС”. Практична частина загальнообласного тренування відбулася у м. Василівка, теоретична – у м. Енергодар. Районним евакуаційним комісіям належало провести термінові засідання та ввести в дію відповідні плани заходів щодо прийняття населення, евакуйованого із зони радіаційного забруднення (50-кілометрова зона, в якій розташовано 69 населених пунктів із загальною чисельністю населення 278 631 особа).

Організовано роботу приймального пункту евакуації, розташованого в міському Будинку культури, а також перевірено готовність до дій місцевих служб спасіння, охорони правопорядку, охорони здоров’я, служби зв’язку, Держпродспоживслужби, комунальних установ. В разі потреби район може прийняти до 8000 евакуйованих осіб, розмістивши їх на базах відпочинку, і забезпечити всім необхідним для належного тимчасового перебування.

В результаті проведення учбових заходів удосконалено навички керівного складу районних та міських служб, установ; перевірено актуальність Плану дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, в т.ч. техногенного характеру.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International