Офіційний веб-сайт

календар

«   Січень 2019   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Проекти Програми соціального партнерства холдингу ДТЕК на стадії реалізації

Минулого четверга комітет з управління впровадження проектів Програми соціального партнерства між Приморською об’єднаною територіальною громадою, Борисівською сільською радою та компанією “ДТЕК” підбив проміжні підсумки втілення в життя проектних пропозицій місцевих громад. Як зазначила менеджер із зв’язків з громадськістю “ДТЕК” Людмила Ішкова, ініціативні групи вже провели значну роботу, яку слід проаналізувати й визначити наступні кроки. До того ж, виникли деякі питання, які потребують вирішення. Одним з них стало придбання комп’ютерної техніки для районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Зміна специфікації однієї з комплектуючих внаслідок цінових коливань на ринку призвела до невідповідності збірки у тендерній документації. Учасники комітету опрацювали декілька варіантів розв’язання проблеми, на що потрібний певний час. На думку присутніх, важливо виробити чіткий алгоритм дій для попередження подібний ситуацій в майбутніх проектах або їх подолання в разі виникнення.

Спортивний зал загальноосвітньої школи №2 все ж дочекається ремонту у цьому році: підрядна організація визначена, фінансування розпочалося. Однак, за словами мера міста О.А. Божкової, не виключено здорожчання будівельних матеріалів, що призведе до збільшення загальної вартості проекту. Кінцевий строк введення в експлуатацію теж дещо зміниться, варто очікувати завершення ремонтних робіт на початку наступного року. На перші місяці 2019 р. відкладено й завершення ремонту міського водогону, оскільки його фінансування ще не розпочато. Проте фірма-виконавець за тендером визначена і може розпочати роботи як тільки гроші надійдуть на рахунок.

Проекти Борисівської сільської ради, на реалізацію яких заплановано 2,3 млн. гривень, потребують перерозподілу коштів. Такого висновку дійшли активісти ГО “Прогресивна молодь Борисівки”, яке очолює Ольга Яковенко. Разом з сільським головою В.І. Чебан вони представили своє бачення розміру фінансування на ремонт дитячого садка, амбулаторії сімейної медицини та замовлення проектно-кошторисної документації для прокладення водогону до с. Азов. Після аналізу та співставлення існуючих потреб населених пунктів сільради, учасники комітету визначилися з остаточними сумами, необхідними для здійснення соціально важливих проектів сіл Борисівка та Азов.

Фактично завершити подані проекти місцева влада може на початку 2019 року, а ось докласти зусиль для проведення фінансування з боку холдингу ДТЕК необхідно встигнути до кінця поточного року, оскільки невикористані залишки не переносяться на наступний фінансовий період.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International