Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2019   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Державним службовцям повідомили про можливість змінити ЕЦП в разі потреби

На виконання вимог Закону України “Про запобігання корупції” щорічно особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларації про майновий стан і доходи, згідно форми, представленої на офіційному сайті Національного Агентства з питань запобігання корупції. Для формування Е-декларації кожний державний службовець, працівник органу місцевого самоврядування або депутат має оформити спеціальний цифровий підпис, який засвідчує його особу при акцептуванні електронних документів.

Оскільки строк дії сертифікатів ЕЦП є вичерпним, декларантам слід час від часу перевіряти актуальність свої особистих ключів. Зробити це можна на сайтах акредитованих центрів сертифікації ключів, наприклад АЦСК органів юстиції України (залежить від того АЦСК, який виготовляв ЕЦП тому чи іншому декларанту).

Як змінити ключ на новий в разі спливу строку дії попереднього, розповідають на порталі НАЗК за посиланням https://nazk.gov.ua/news/zavershennya-terminu-diyi-ecp-ta-zmina-e-mail-naychastishi-pytannya-shcho-nadhodyat-do. Також доступний короткий відеоурок на youtube, необхідно лише ввести в пошук запит “Зміна електронного підпису у системі ЄДРДО”.

Цю, а також іншу корисну інформацію для працівників райдержадміністрації, районної ради, сільських голів та депутатів місцевих рад було озвучено на семінарі, який відбувся сьогодні в стінах великої зали райради під керівництвом першого заступника голови РДА Олексія Валентиновича Смирнова. Як зазначив головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату РДА В.С. Якименко, крайній строк подання декларації залишається незмінним – 1 квітня кожного року. Проте, задля попередження перевантаження системи, особи, які декларують свої статки і мають необхідність у зміні ЕЦП на новий, до 1 листопада поточного року повинні пройти процедуру отримання і заміни особистих ключів у системі НАЗК.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International