Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2019   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Жителям району пропонують придбати вугілля з Казахстану

Сьогодні очільник райдержадміністрації С.А. Бєлічев провів чергову щотижневу нараду з керівниками районних структур і головами сільських рад, яка на цей раз розпочалася із “зимових питань”. Опалювальний сезон вже стартував, і громадянам, які в силу різних причин не можуть собі дозволити обігрів природнім газом, необхідно заздалегідь запастися твердим паливом. В цьому їм допоможе Бердянський лісгосп, який офіційно реалізує дрова за прийнятними цінами, з можливістю розпилення деревини. Щодо вугілля існує домовленість з казахстанськими постачальниками, які готові протягом найближчих 2-3 тижнів доставити першу партію сорту “горішок” до складу у с. Борисівка. Коштуватиме 1 тонна 4500 грн., а для пільгових категорій населення (за талонами) – 3950 грн. Мінімальний об’єм для закупівлі за одним талоном – 2 тонни вугілля.

Районний військовий комісаріат продовжує виконання плану з формування команди призовників на строкову службу в лавах Збройних Сил України. Минулими вихідними представники райдержадміністрації спільно зі службовцями Національної поліції та райвійськкомату здійснили виїзди до Партизанської сільської ради та Приморської міської громади, маючи на меті оповістити 63 громадянина призовного віку. Проте не дивлячись на їх зусилля, явка до військового комісаріату залишається на незадовільному рівні.

В черзі питань порядку денного також значилися заборгованість із заробітної плати перед працівниками Приморського РЕМу і строки оголошення конкурсу на визначення перевізника по маршруту Гюнівка – Радолівка.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

оголошення

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International