Офіційний веб-сайт

календар

«   Травень 2019   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Очільник райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян у с. Лозанівка

Перипетії, які не так давно розгорнулися навколо ПСП "Кузьмич", поставили в критичне становище звичайних людей - пайщиків підприємства і його працівників. Перші недоотримали орендну плату за використання своїх паїв у 2018 році, другі - заробітну плату за відпрацьовані години. Розібратися в ситуації, що склалася і допомогти віднайти справедливість жителям с. Лозанівка вирішило керівництво райдержадміністрації, голова якої С.А. Бєлічев разом зі своїм першим заступником О.В. Смирновим дев’ятого жовтня відвідали збори орендодавців підприємства і його співробітників. Прибули вони на прохання самих селян, які напередодні відвідали особистий прийом голови РДА, сподіваючись на допомогу.

Близько години знадобилося очільнику райдержадміністрації для того, щоб в найменших подробицях описати селянам ситуацію, яка склалася навколо їх підприємства. Ще стільки ж часу було витрачено на закріплення оптимального і найпростішого варіанту дій для того, щоб кожен отримав належні йому доходи, а поля ПСП "Кузьмич" не простоювали в очікуванні чергового рішення суду. В даному випадку лозановцам крім сприяння з боку районної адміністрації варто розраховувати на підтримку Приморського бюро безкоштовної юридичної допомоги. Звісно, не обійдеться без заяв самих громадян (як і в будь-яких інших офіційних процесах), до яких будуть додані деякі документи. Для пайщиків це договір оренди земельного паю і бухгалтерська виписка з кількістю виданої частини орендної плати, працівникам знадобиться копія трудової книжки або наказ про зарахування на роботу, а також довідка про розмір трудового окладу. Далі справа за судом, рішення якого є обов'язковим до виконання, як для юридичних, так і для фізичних осіб.

Враховуючи необхідність проведення чітких юридичних дій по представництву інтересів трудового колективу агрофірми і спілки пайщиків у судових інстанціях, лозанівцям було запропоновано обрати кількох відповідальних осіб за збір і подання необхідного пакету документів, на чому офіційна частина засідання була завершена.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International