Офіційний веб-сайт

календар

«   Лютий 2019   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт181522 
Сб291623 
Нд3101724 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Учнівській молоді розповіли про особливості пенсійного забезпечення

З метою донести до молоді інформацію про особливості пенсійного законодавства України та розуміння важливості легальних трудових відносин 27 вересня 2018 року заступник начальника об’єднаного управління Наталя Карауланова провела зустріч з учнями спеціалізованої школи загальноосвітнього закладу № 1 м. Приморська.

Під час спілкування з учнями Наталя Карауланова розповіла про історію створення Пенсійного фонду України, ознайомила з видами пенсій і складовими, від яких залежить розмір майбутньої пенсії та послугами, які надають спеціалісти управління. Особливу увагу зосередила на питаннях офіційного працевлаштування та легалізації заробітної плати, можливості добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Також, поінформувала учнів про реєстрацію на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою отримання персональної інформації про стаж та сплату страхових внесків.

З початку року фахівцями об’єднаного управління проведено 7 зустрічей з учнівською молоддю та студентами, на яких були присутні 87 осіб. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International