Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2018   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Питання незаконного обороту металобрухту знаходиться на контролі всіх рівнів влади

Сьогодні під головуванням очільника райдержадміністрації С.А. Бєлічева відбулася щотижнева нарада з актуальних питань розвитку території.

Як зазначив Сергій Анатолійович, враховуючи інформацію, озвучену на засіданні обласної комісії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом, сьогодні одним із першочергових питань забезпечення законності і правопорядку постає боротьба з незаконним обігом металопродукції, офіційного пункту прийому якої в районі не зареєстровано. Збір даних про розташування можливих точок нелегального збуту подібної сировини триває, проте відкритих кримінальних справ в цій галузі досить мало. Щотижневі наради з керівництвом правоохоронних органів постійно тримають питання незаконного прийому металобрухту, але, за словами представників Національної поліції, для повномасштабної боротьби із правопорушниками бракує законодавчих підстав.

Районна влада також докладає зусиль для впорядкування забою великої рогатої худоби. В перспективі можливе відкриття офіційного пункту забою у с. Борисівка, продовжується пошук ініціативних підприємців для реалізації проекту.

Присутня на засіданні начальник Бердянської ОДПІ О.В. Федорова повідомила учасників наради, що в зв’язку з майбутньою реорганізацією податкової Бердянська ОДПІ ГУ ДФС готова надавати консультаційну допомогу в межах районного (а в перспективі – й міськрайонного) центру надання адміністративних послуг, моніторити стан сплати сільгоспподатку сільськогосподарськими підприємствами території, а також активно співпрацювати з сільськими радами і об’єднаними територіальними громадами. Зокрема, Оксана Володимирівна нагадала про необхідність проведення спільних звірок з органами місцевого самоврядування на предмет боржників зі сплати земельного податку.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International