Офіційний веб-сайт

календар

«   Березень 2019   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів

Сьогодні під головуванням С.А. Бєлічева відбулася щотижнева оперативна нарада з головою районної ради О.В. Ніколенко, сільськими головами, керівниками районних служб і установ, а також начальниками відділів і структурних підрозділів РДА. Серед питань, які присутні опрацювали в ході засідання – готовність загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року, продовження реалізації проектів програми соціального партнерства з ТОВ “Приморська вітроелектростанція”, а також проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку.

Проаналізувавши стан виділення учасникам Антитерористичної операції земельних ділянок для ведення ОСГ, очільник РДА запропонував скликати нараду з керівництвом сільських рад, об’єднаних територіальних громад та представниками Держгеокадастру для більш чіткого розуміння ситуації та пришвидшення отримання правовстановлюючих документів на землю тим, хто вже подав відповідні заяви. Наразі триває аналіз обласних та районних показників відсоткового співвідношення кількості отриманих ділянок до кількості написаних заяв.

За даними відділу агропромислового розвитку РДА, заяви на отримання державної дотації на утримання молодняку великої рогатої худоби подали 182 господарства дев’яти сільських рад та Приморської ОТГ (всього – 378 тварин). Збір даних триває, тож на перше вересня кількість заявників скоріш за все збільшиться. Нагадуємо: для отримання державної допомоги на утримання телят їх власник має надати до сільради копію власного документу, що посвідчує особу, ідентифікаційний код, паспорт тварини, довідку про відкриття рахунку в банківській установі. Встановлено й граничні терміни подання документів: перші числа травня, вересня і грудня поточного року.

Як повідомив т.в.о. військового комісара В.А. Скулинець, протягом 4-9 вересня на території Приморського і сусідніх з ним районів відбудуться мобілізаційні навчання. Залучати до них планують деякі районні служби і установи, які координуватимуть свої дії з військовими штабами. Наразі ж військомат продовжує набір охочих вступити до лав Збройних Сил України на контрактній основі.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International