Офіційний веб-сайт

календар

«   Травень 2019   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

На порядку денному розгляд нагальних питань

В понеділок 06 серпня відбулася чергова щотижнева оперативна нарада голови райдержадміністрації Сергія Бєлічева з головою районної ради, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних підприємств, установ та організацій, сільськими головами.

В ході роботи присутні розглянули низку нагальних питань.

Одне з головних питань – це питання водопостачання населених пунктів та використання водних ресурсів на території району.

Крім того розглянуті питання: реалізації на території району інвестиційних проектів в рамках соціального партнерства Приморської ОТГ та Борисівської сільської ради з ТОВ „ДТЕК” (начальнику відділу з питань економічного розвитку райдержадміністрації Альоні Клевізаль було доручено тримати на особистому контролі питання щодо проведення тендеру на ремонтні роботи спортивного залу ЗОШ № 2 м. Приморськ); забезпечення пасажирських перевезень по автобусному маршруту „Радолівка-Приморськ” (відділу з питань економічного розвитку райдержадміністрації доручено підготувати відповідний пакет документів для проведення облдержадміністрацією конкурсу з пасажирських перевезень по даному маршруту). Сільським головам рекомендовано найближчим часом провести заходи з благоустрою прилеглих територій (покіс бур’янів, ліквідація сміття).

Управління соціального захисту населення продовжує моніторити ситуацію по виплаті заробітної плати та погашення заборгованості з неї перед працівниками Приморського РЕМ ПАТ „Запоріжжяобленерго” та протоколів засідань Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з питання щодо збільшення алгоритму відрахування коштів на поточні рахунки
ПАТ „Запоріжжяобленерго” (на сьогодні цей алгоритм збільшено і складає 14,12%). За оперативними даними заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам підприємства зменшується і на сьогоднішній день становить близько 2,5 млн.грн., за останній тиждень заборгованість зменшилась на
10 %.

На цьому тижні планується провести нараду за участю керівництва райдержадміністрації, міської ради, державних реєстраторів по створенню міськрайонного центру з надання адміністративних послуг. Створення і функціонування якого потребує додаткових фінансових вкладень. З метою підготовки приміщення для роботи міськрайонного ЦНАПу начальнику відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Маргариті Чудіновій доручено до кінця серпня провести роботу щодо подання документів для участі у конкурсі на отримання гранту.

Також серед розглянутих питань - податкові надходження за паї, розробка основних показників рейтингової оцінки результатів соціально - економічного розвитку територій Приморського району.

Про значну подію в с.Орлівка присутніх поінформували голова райдержадміністрації Сергій Бєлічев та Орлівський сільський голова Іван Чернишев. 02 серпня в Орлівка відбулося урочисте підключення газу.

Райдержадміністрація

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International