Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2018   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

На порядку денному розгляд нагальних питань

В понеділок 06 серпня відбулася чергова щотижнева оперативна нарада голови райдержадміністрації Сергія Бєлічева з головою районної ради, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних підприємств, установ та організацій, сільськими головами.

В ході роботи присутні розглянули низку нагальних питань.

Одне з головних питань – це питання водопостачання населених пунктів та використання водних ресурсів на території району.

Крім того розглянуті питання: реалізації на території району інвестиційних проектів в рамках соціального партнерства Приморської ОТГ та Борисівської сільської ради з ТОВ „ДТЕК” (начальнику відділу з питань економічного розвитку райдержадміністрації Альоні Клевізаль було доручено тримати на особистому контролі питання щодо проведення тендеру на ремонтні роботи спортивного залу ЗОШ № 2 м. Приморськ); забезпечення пасажирських перевезень по автобусному маршруту „Радолівка-Приморськ” (відділу з питань економічного розвитку райдержадміністрації доручено підготувати відповідний пакет документів для проведення облдержадміністрацією конкурсу з пасажирських перевезень по даному маршруту). Сільським головам рекомендовано найближчим часом провести заходи з благоустрою прилеглих територій (покіс бур’янів, ліквідація сміття).

Управління соціального захисту населення продовжує моніторити ситуацію по виплаті заробітної плати та погашення заборгованості з неї перед працівниками Приморського РЕМ ПАТ „Запоріжжяобленерго” та протоколів засідань Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з питання щодо збільшення алгоритму відрахування коштів на поточні рахунки
ПАТ „Запоріжжяобленерго” (на сьогодні цей алгоритм збільшено і складає 14,12%). За оперативними даними заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам підприємства зменшується і на сьогоднішній день становить близько 2,5 млн.грн., за останній тиждень заборгованість зменшилась на
10 %.

На цьому тижні планується провести нараду за участю керівництва райдержадміністрації, міської ради, державних реєстраторів по створенню міськрайонного центру з надання адміністративних послуг. Створення і функціонування якого потребує додаткових фінансових вкладень. З метою підготовки приміщення для роботи міськрайонного ЦНАПу начальнику відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Маргариті Чудіновій доручено до кінця серпня провести роботу щодо подання документів для участі у конкурсі на отримання гранту.

Також серед розглянутих питань - податкові надходження за паї, розробка основних показників рейтингової оцінки результатів соціально - економічного розвитку територій Приморського району.

Про значну подію в с.Орлівка присутніх поінформували голова райдержадміністрації Сергій Бєлічев та Орлівський сільський голова Іван Чернишев. 02 серпня в Орлівка відбулося урочисте підключення газу.

Райдержадміністрація