Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2019   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд29162330

пошук

офіційні сайти району

Новини

Північні села району висловили бажання приєднатися до Приморської ОТГ на завершальному етапі адміністративно-територіальної реформи

Про це стало відомо сьогодні на позачерговому засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. Як зазначив її очільник С.А. Бєлічев, за останні кілька днів від Зеленівської, Гюнівської, Єлизаветівської, Єлисеївської, Коларівської сільських рад надійшли рішення сесій місцевих депутатів стосовно приєднання до Приморської міської громади та відповідно – внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад Запорізької області. Оскільки рішення Запорізької обласної ради стосовно визначення с. Юріївка центром північної громади залишається чинним, члени районної робочої групи з питань децентралізації були зобов’язані зібратися для розгляду звернень сільських рад.

В результаті активної дискусії свою думку мали можливість висловити сільські голови, депутати районної ради і учасники робочої групи. За підсумком голосування підтримати звернення сільських територій до Запорізької обласної ради і обласної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад вирішили 65% голосуючих (17 голосів з 26).

Наразі районна робоча група готує відповідні документи для відправлення у облдержадміністрацію і обласну раду. У випадку прийняття позитивного рішення сесією обласних депутатів звернення надійде до Кабінету Міністрів України, який внесе чергові поправки до Перспективного плану об’єднання територіальних громад Запорізької області.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International