Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Північні села району висловили бажання приєднатися до Приморської ОТГ на завершальному етапі адміністративно-територіальної реформи

Про це стало відомо сьогодні на позачерговому засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. Як зазначив її очільник С.А. Бєлічев, за останні кілька днів від Зеленівської, Гюнівської, Єлизаветівської, Єлисеївської, Коларівської сільських рад надійшли рішення сесій місцевих депутатів стосовно приєднання до Приморської міської громади та відповідно – внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад Запорізької області. Оскільки рішення Запорізької обласної ради стосовно визначення с. Юріївка центром північної громади залишається чинним, члени районної робочої групи з питань децентралізації були зобов’язані зібратися для розгляду звернень сільських рад.

В результаті активної дискусії свою думку мали можливість висловити сільські голови, депутати районної ради і учасники робочої групи. За підсумком голосування підтримати звернення сільських територій до Запорізької обласної ради і обласної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад вирішили 65% голосуючих (17 голосів з 26).

Наразі районна робоча група готує відповідні документи для відправлення у облдержадміністрацію і обласну раду. У випадку прийняття позитивного рішення сесією обласних депутатів звернення надійде до Кабінету Міністрів України, який внесе чергові поправки до Перспективного плану об’єднання територіальних громад Запорізької області.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International