Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2019   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд29162330

пошук

офіційні сайти району

Новини

Голова райдержадміністрації зібрав щотижневу робочу нараду

Новий робочий тиждень розпочався з планової наради під головуванням керівника Приморської РДА Сергія Бєлічева.

Про стан пожежної безпеки в районі доповів співробітник районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області С.В. Петрина. Як зазначив Сергій Вікторович, за останній час в районі зафіксовано 65 займань, шість з яких – на полях зі стернею. Інспекції вдалося зафіксувати пожежі на території Вячеславської і Інзівської сільських рад, розшукати користувачів ділянок та навіть виявити сліди підпалу. Відзначилися працівники ДСНС й в порятунку відпочивальників на б/в “Автотурист”: 28 липня через сильний вітер і перемив шляху хвилями у пастці опинилися до півсотні осіб і 11 транспортних засобів. Розмило дорогу і на косі Обіточній, де в той же день промоїни заблокували шлях 25 автомобілям з відпочивальниками. На поміч прийшли робітники Приморського ЛМС і відділення Національної поліції, які трактором буксирували підтоплений транспорт до суходолу. Внаслідок подій ніхто не постраждав.

Управління соціального захисту населення продовжує моніторити ситуацію із заборгованістю по заробітній платі перед працівниками районного підприємства електромереж. За повідомленням заступника начальника управління, начальника відділу праці та зайнятості населення Є.І. Маркова, на минулому тижні робітникам РЕСу перерахували близько 300 тис. грн., тож на 1 серпня загальна сума заборгованості дещо зменшиться і за підрахунками складе 2,82 млн. грн. Тим часом алгоритм підрахунків на районні філії “Запоріжжяобленерго” все ще тримається на рівні 13,58% і можливо буде переглянутий до кінця літа.

Район продовжує діяльність, спрямовану на залучення зовнішніх коштів: в процесі підготовки договірна документація по проектам соціального партнерства з ТОВ “Приморська ВЕС”, а сільські голови Інзівки та Болгарки повинні в найкоротші терміни оформити документацію з відведення земельних ділянок під будівництво нових амбулаторій групової практики.

Районний військкомат, окрім підготовки кандидатів на заключення контакту зі Збройними Силами держави, зараз займається формуванням команд резервістів для проходження навчань на військових полігонах. Робітники підприємств та установ, які отримали виклики, відбувають до місць проходження тренувань, де їх очікуватиме нова бойова техніка, зброя, комплекти спорядження та відточування оперативно-тактичних навичок. На все це відводиться від 10-30 до 45 днів – в залежності від характеру навчань.

Приморські аграрії намолотили 81,6 тис. тонн зерна – таку цифру озвучила заступник начальника відділу агропромислового розвитку РДА Наталя Хіцай. При цьому середня врожайність тримається на рівні 22 ц/га, а в розрізі по основним сільгоспкультурам виглядає так: озима пшениця – 25,9 ц/га, горох – 9,5 ц/га, ярий ячмінь – 14,1 ц/га, озимий ячмінь – 27,5 ц/га. Сподіваючись на врожай соняшнику, товаровиробникам наразі слід провести його обробку від шкідників, наприклад хлопкової совки. Любителям виноградної лози – прямий шлях до с. Юріївка, до 4 серпня відбудеться семінар на тему сучасного виноградарства. В зустрічі приймуть участь представники сільгосппідприємств Запорізької області, Ізраїлю та деяких закордонних фондів.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International