Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

На порядку денному – першочергові питання

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації С.А. Бєлічева відбулася щотижнева робоча нарада з начальниками відділів РДА, директорами установ районного рівня, сільськими головами. Серед розглянутих питань – можливість співфінансування будівництва амбулаторій групової практики в с. Інзівка і Болгарка, оформлення землевпорядної документації на ділянки для їх розташування. Процес триває, й Сергій Анатолійович нагадав про терміни виконання завдань, поставлених представникам органів місцевого самоврядування.

З остаточним варіантом об’єднання в рамках адміністративно-територіальної реформи в найближчий час повинні визначитися Єлисеївська, Єлизаветівська, Коларівська та Юріївська сільські ради. Створювати власну громаду чи приєднатися до вже існуючих – у жителів сільської місцевості є щонайбільше тиждень для прийняття остаточного рішення.

Учасники наради проаналізували стан виконавчої дисципліни виконкомів сільських рад, в т.ч. й щодо співпраці з районною робочою групою з організації проведення заходу “Врожай – 2018”; розглянули строки проведення тендеру на визначення перевізника по маршруту Райнівка – Приморськ, продовжили слідкувати за процесом погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками районного підприємства електромереж.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International