Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2018   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

На порядку денному – першочергові питання

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації С.А. Бєлічева відбулася щотижнева робоча нарада з начальниками відділів РДА, директорами установ районного рівня, сільськими головами. Серед розглянутих питань – можливість співфінансування будівництва амбулаторій групової практики в с. Інзівка і Болгарка, оформлення землевпорядної документації на ділянки для їх розташування. Процес триває, й Сергій Анатолійович нагадав про терміни виконання завдань, поставлених представникам органів місцевого самоврядування.

З остаточним варіантом об’єднання в рамках адміністративно-територіальної реформи в найближчий час повинні визначитися Єлисеївська, Єлизаветівська, Коларівська та Юріївська сільські ради. Створювати власну громаду чи приєднатися до вже існуючих – у жителів сільської місцевості є щонайбільше тиждень для прийняття остаточного рішення.

Учасники наради проаналізували стан виконавчої дисципліни виконкомів сільських рад, в т.ч. й щодо співпраці з районною робочою групою з організації проведення заходу “Врожай – 2018”; розглянули строки проведення тендеру на визначення перевізника по маршруту Райнівка – Приморськ, продовжили слідкувати за процесом погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками районного підприємства електромереж.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International