Офіційний веб-сайт

календар

«   Січень 2019   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Жнивна кампанія на полях району в самому розпалі

В понеділок відбулася чергова щотижнева нарада голови райдержадміністрації з начальниками відділів апарату та структурних підрозділів РДА, а також керівників районних установ і організацій.

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення Ігор Лясковський поінформував присутніх про наслідки погіршення погодних умов, які сталися у суботу, 30 червня. В результаті поривів вітру, дощу з градом подекуди було пошкоджено лінії електропередач, а також покрівлі загальноосвітніх шкіл в селах Інзівка та Болгарка. Завдяки злагодженим діям ремонтних бригад районного підприємства електромереж несправності вдалося усунути. А ось відновлення даху двох шкіл триває, на це будуть виділені кошти з резервного фонду районного бюджету, який наразі складає 10 тис. грн.

Жнива в самому розпалі: за повідомленням заступника начальника відділу агропромислового розвитку Наталі Хіцай, станом на 2 липня в районі зібрано не менше 20% від загальної об’єму зернових культур. Середня врожайність складає 21,8 ц/га, в т.ч. озима пшениця – 28,3 ц/га, горох – 11 ц/га, яровий ячмінь – 23 ц/га.

Відділ з питань економічного розвитку інформує: після підписання Плану соціального партнерства між Приморською ВЕС, міською громадою та Борисівською сільською радою, рішенням зазначених органів місцевого самоврядування створено тендерні комітети та готуються відповідні документи для втілення в життя проектів соціальних потреб території. Строки поки не уточнюються, але раніше представниками компанії-інвестора ДТЕК було озвучено, що реалізація пропозицій від місцевого активу м. Приморська та с. Борисівка буде втілена до кінця поточного року.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International