Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2018   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд29162330

пошук

офіційні сайти району

Новини

Жнивна кампанія на полях району в самому розпалі

В понеділок відбулася чергова щотижнева нарада голови райдержадміністрації з начальниками відділів апарату та структурних підрозділів РДА, а також керівників районних установ і організацій.

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення Ігор Лясковський поінформував присутніх про наслідки погіршення погодних умов, які сталися у суботу, 30 червня. В результаті поривів вітру, дощу з градом подекуди було пошкоджено лінії електропередач, а також покрівлі загальноосвітніх шкіл в селах Інзівка та Болгарка. Завдяки злагодженим діям ремонтних бригад районного підприємства електромереж несправності вдалося усунути. А ось відновлення даху двох шкіл триває, на це будуть виділені кошти з резервного фонду районного бюджету, який наразі складає 10 тис. грн.

Жнива в самому розпалі: за повідомленням заступника начальника відділу агропромислового розвитку Наталі Хіцай, станом на 2 липня в районі зібрано не менше 20% від загальної об’єму зернових культур. Середня врожайність складає 21,8 ц/га, в т.ч. озима пшениця – 28,3 ц/га, горох – 11 ц/га, яровий ячмінь – 23 ц/га.

Відділ з питань економічного розвитку інформує: після підписання Плану соціального партнерства між Приморською ВЕС, міською громадою та Борисівською сільською радою, рішенням зазначених органів місцевого самоврядування створено тендерні комітети та готуються відповідні документи для втілення в життя проектів соціальних потреб території. Строки поки не уточнюються, але раніше представниками компанії-інвестора ДТЕК було озвучено, що реалізація пропозицій від місцевого активу м. Приморська та с. Борисівка буде втілена до кінця поточного року.