Офіційний веб-сайт

календар

«   Березень 2019   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Підписано договір про соціальне партнерство між Приморською вітроелектростанцією та Приморською ОТГ і Борисівською сільрадою

У рамках робочої поїздки до Приморська у Всесвітній День вітру голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав майданчик будівництва Приморської вітроелектростанції. Разом з головою Приморської РДА, головою Приморської районної ради, Приморським міським головою, Борисівським сільським головою та іншими учасниками заходу він побував на екскурсії будівельним майданчиком Приморської ВЕС, де оглянув поля під фундаменти вітротурбін із працюючою технікою, кабельні лінії, будівельне містечко зі встановленими мобільними бетонними заводами, центральну розподільчу підстанцію, бетонний завод.

Як повідомив радник директора «Вінд Пауер», директор Приморської ВЕС Юрій Жабський, Приморська вітроелектростанція потужністю 200 МВт – другий проект ДТЕК ВДЕ у вітроенергетиці. На Приморській ВЕС планується встановити 52 вітротурбіни 3-мегаватного класу виробництва компанії General Electric. Прогнозний відпуск «зеленої» електроенергії - 680 млн. КВт.год на рік. Закінчення будівництва І черги очікується в грудні 2018 року. На початку 2019 року станція буде підключена до Об'єднаної енергетичної системи України.

У рамках заходу було обговорено з керівництвом підприємства перспективи розвитку Приморської ВЕС.

Завершився захід урочистим підписанням договору про соціальне партнерство між ТОВ «Приморська вітроелектростанція», Приморською ОТГ, Борисівською сільською радою.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International