Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2018   »
Пн 29162330
Вт 310172431
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Обласний етап всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” визначив своїх переможців

Цьогорічні змагання працівників державних установ – десяті за ліком, ювілейні. До того ж, вони співпали зі сторіччям запровадження держслужби в Україні.

Обласний етап конкурсу традиційно відбувається в червні за підтримки Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби на базі Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій. Цьогоріч в рамках ІІ етапу державні службовці пройшли навчальну програму тематичного семінару стосовно правового стилю та методу роботи в умовах реформування публічної влади в Україні.

Учасники виконали низку практичних завдань, пройшли тестування на предмет службової етики, побували на співбесіді стосовно питань державного управління та мали можливість публічно виступити на обрану тему стосовно актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування держуправління.

Організаційний комітет конкурсу відзначив високий рівень підготовки конкурсантів, їх компетентність та творчий підхід до виконання завдань, а також визначив переможців етапу, які надалі представлятимуть область у заключному ІІІ турі змагання.

За підсумком проведення ІІ етапу конкурсу “Кращий державний службовець” його лауреатом стала заступник начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Наталя Вікторівна Хіцай, яка посіла друге місце в номінації “Кращий керівник”. Керівництво і весь колектив Приморської райдержадміністрації вітає Наталю Вікторівну з високим підсумковим результатом, бажає успіхів у роботі, творчої наснаги і подальшого кар’єрного росту.