Офіційний веб-сайт

календар

«   Травень 2019   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Планування розвитку території неможливе без визначеності перспективи

Сьогодні голова райдержадміністрації С.А. Бєлічев відвідав Зеленівську сільську раду, де провів виїзний прийом громадян та поспілкувався з місцевим активом. Особисті звернення зеленівців в переважній більшості стосувалися земельної сфери, і це можна зрозуміти, адже земля для селян – основне джерело доходу.

На зустріч запросили депутатів сільської ради та представників підприємництва. Передусім очільник РДА поцікавився, якої думки додержуються мешканці Зеленівки та Нельгівки стосовно добровільного об’єднання територіальних громад. Вкотре пролунала думка: суспільні зібрання – вагома рушійна сила в процесі прийняття нових рішень, які тим чи іншим чином впливають на розвиток території. Тим паче, що місцеве населення проявляє в цьому неабияку активність. Як запевнив сільський голова С.М. Большов, вже незабаром відбудеться сесія сільської ради, яка, враховуючи опитування громадян, винесе остаточне рішення стосовно можливого варіанту об’єднання.

Хвилює селян й медичне питання. Реєстрація пацієнтів у загальноукраїнській електронній системі охорони здоров’я триває, не в останню чергу завдяки зусиллям керівництва сільської ради, яке відшукало необхідну комп’ютерну техніку. Проте невирішеним залишається майбутнє місцевої амбулаторії і ФАПу, які в найближчий час скоріш за все фінансуватимуть з місцевого бюджету.

Сергій Анатолійович в черговий раз закликав сільських жителів активніше оформлювати документи, необхідні для отримання дотаційних коштів за молодняк великої рогатої худоби. Також районна адміністрації продовжує пошук ініціативних осіб, які бажають створити фермерські кооперативи. За довідками запропоновано звертатися до управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, спеціалісти якого в разі необхідності навіть готові допомогти у написанні бізнес-плану фірми.

Наприкінці місцевим активістам запропонували проаналізувати потребу у питній воді, оскільки за консолідованого рішення всіх сільрад району виникає можливість створення централізованого водогону, який забезпечить населення дніпровською водою.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International