Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Ефективність ведення сільського господарства

29 травня 2018 року в Приморському районному центрі зайнятості було проведено навчальний семінар для безробітних жителів села за участю начальника відділу районного управління агропромислового комплексу Хіцай Наталії Вікторівни на тему: «Ефективність ведення сільського господарства».

Відкрила семінар директор центру зайнятості – Максимова Клавдія Петрівна, яка ознайомила присутніх з метою проведення заходу - розширення уявлення мешканців сільських населених пунктів щодо можливостей самозайнятості у сфері сільського господарства, визначення основних альтернативних напрямків сільськогосподарської діяльності в сучасних соціально-економічних умовах регіону

Розвиваючи тему ефективності ведення сільського господарства, Наталія Вікторівна розповіла про можливість створення сільськогосподарських кооперативів та про форми державної підтримки діяльності таких підприємств.
– Аби відкрити власну справу на селі, перш за все потрібно визначитися з бізнес-ідеєю, окреслити коло споживачів послуг чи покупців продукції, освоїти основи підприємництва. Важливо бути цілеспрямованою та активною людиною, яка не боїться труднощів, – зазначила Наталія Вікторівна

Учасники заходу активно шукали та обговорювали шляхи підвищення ефективності дрібного сільськогосподарського виробництва та можливостей підвищення прибутку від такого виду діяльності. Також безробітним розповіли про підтримку службою зайнятості підприємницької ініціативи громадян, про напрямки економіки, які є перспективними у розвитку сіл, проконсультували щодо започаткування власної справи.

Отримана інформація була корисною і пізнавальною для всіх.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International