Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Оперативне реагування на надзвичайні ситуації демонструє досвід та професіоналізм виконавців

Голова райдержадміністрації С.А. Бєлічев провів щотижневу робочу нараду за участі голови районної ради О.В. Ніколенко, сільських голів, начальників структурних підрозділів РДА, керівників районних служб і установ.

Першочергово присутні обговорили ситуацію, яка склалася 26 травня на косі Обіточній. Через сильний вітер, який сприяв перемиванню вузької ділянки суходолу, десять відпочиваючих, серед яких були й діти, виявилися відрізаними від материкової частини узбережжя. На допомогу прийшли рятувальники районного сектору ГУ ДСУНС в Запорізькій області, інша група яких паралельно займалася гасінням пожежі у лісосмузі. На поміч також прийшли службовці відділу прикордонної служби “Приморськ” та районного відділення Національної поліції.

В районі та об’єднаних територіальних громадах триває процес заключення договорів між населенням та сімейними лікарями. За інформацією районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, станом на 29 травня електронні декларації сформовано на 825 пацієнтів (близько 2% від загальної кількості населення), в т.ч. 71 - в Приморську. Деякі сільські ради перейнялися важливістю справи, забезпечивши реєстрацію своїх жителів власної офісною технікою. Головний лікар КП “Приморський РЦПМСД” Олександр Найда в черговий раз закликав мешканців району та міста проявити активність й обрати власного сімейного лікаря, таким чином забезпечивши собі доступ до стабільного медичного обслуговування.

До майбутнього Дня знань районне керівництво сподівається обладнати початкові класи загальноосвітніх шкіл за новими, якісними стандартами. На це виділено близько 800 тис. грн. В основному за рахунок коштів субвенції заплановано провести ремонти, а також придбати сучасне обладнання для класних кімнат. Як повідомила начальник відділу освіти Приморської РДА Г.В. Карнаух, зараз триває процес освоєння коштів навчальними закладами. В липні відбудеться перевірка шкіл району, яка покаже, наскільки успішно йде підготовка до нового навчального сезону 2018-2019.

Незабаром с. Радолівка отримає пряме автобусне сполучення з м. Приморськ. Необхідний пакет документів було сформовано та відправлено до Запорізької ОДА, яка й оголосить дату проведення конкурсу. За повідомленням відділу з питань економічного розвитку, початок процедури визначення перевізника, який обслуговуватиме 52-х кілометровий маршрут, розпочнеться не пізніше середини червня.

Про реорганізаційні ініціативи повідомила начальник Приморського відділення Бердянської ОДПІ О.М. Круц. І якщо приморських податківців зміни торкнуться скоріш за все лише в плані офіційної назви установи, то районне відділення Укрпошти очікують трансформації структурного складу. Робочий графік вже скорочено, працівники попереджені про можливе скорочення робочих місць.

Оновлений склад Національної комісії з врегулювання питань у сфері енергетики і комунальних послуг незабаром збереться на чергове засідання. В плані - вирішення важливих питань реформування галузі. В тому числі, перегляду підлягає нинішня система розподілу коштів в обласних підприємствам електромереж. Враховуючи цей факт, у приморських енергетиків з'являється шанс отримати заробітну плату, борг за яку на початку травня виріс до 2,3 млн. грн. На думку голови райдержадміністрації Сергія Бєлічева, з огляду на тривалість процесу регулювання, існує можливість виплати коштів семидесяти трьом співробітникам РЕМ в серпні поточного року. Нагадаємо, що перебої з виплатою заробітної плати у районному підприємстві електромереж розпочалися навесні 2017 року.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International