Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Аграрії району сподіваються на дощову погоду

Чергова планова нарада розпочалася з обговорення стану посівів зернових та інших сільгоспкультур, які саме зараз потребують вологи у грунті. За прогнозами Гідрометцентру у найближчі дві доби на території району очікуються опади, які повинні підкріпити сподівання аграріїв на стабільний врожай. Інформацією щодо площ культур і їх відсоткового співвідношення у загальній картині посівної кампанії-2018 поділилася заступник начальника відділу АПР РДА Наталя Хіцай. Тим часом, користуючись своїм законним правом на отримання земельної частки (паю), до районної адміністрації звернулися жителі сіл Орлівка і Преслав. В найближчий час вони отримають розпорядження голови РДА, на підставі яких розпочнуть процедуру оформлення сіножатей, що входили до складу колишніх колективних сільськогосподарських підприємств.

Перед робітниками Приморського РЕМ все ще не розрахувалися – на початок травня борг по заробітній платі сягає вже 2,3 млн. гривень. Використавши всі наявні важелі впливу, керівництво районної адміністрації має намір зібрати спеціальну робочу групу для повторного розгляду можливих шляхів подолання кризової ситуації. До участі у ній запросять представників фіскальної служби, управління Держпраці в області, Пенсійного фонду, виконавчої служби, Національної поліції та СБУ.

Крім згаданих вище питань, на порядок денний було винесено стан впровадження медичної реформи в первинній ланці медичного обслуговування, підготовка до чергового засідання робочої групи з питань соціального партнерства з ТОВ “Приморська ВЕС” (яке відбудеться 11 травня), перспективу створення безпекових центрів, діяльність районного центру зайнятості і Пенсійного фонду за перший квартал цього року.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International