Офіційний веб-сайт

календар

«   Березень 2019   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

В районній лікарні планують відкриття міжрайонного відділення ендопротезування суглобів

Сьогодні під головуванням очільника райдержадміністрації С.А. Бєлічева відбулася щотижнева робоча нарада з начальниками відділів РДА, керівництва місцевих служб і установ.

Певними досягненнями поділився головний лікар Приморської ЦРЛ Є.Є. Гогунський. З початку квітня лікарня придбала три нових кардіографи на суму в 60 тис. грн., дві медичні каталки на 21 тис. грн., продовжується оснащення приміщень вогнегасниками та пожежними щитами (20 тис. грн.), за спонсорські кошти відремонтовано палату в терапевтичному відділенні. Триває планове медичне обстеження працівників підприємств, установ і організацій (стан виконання – 80%). Євген Гогунський також зауважив, що незабаром до Приморського району завітають його запорізькі колеги, які обговорять з представниками влади можливість створення на базі ЦРЛ міжрайонного відділення ендопротезування суглобів. В перспективі це дасть змогу лікарні віднайти своє місце в новій системі медичних закладів. Крім місцевого населення, приморські медики планують обслуговувати пацієнтів з Бердянського, Чернігівського та Приазовського районів.

Відділ агропромислового розвитку РДА продовжує пошук охочих створити сільгоспкооперативи. На даний момент існують дві ініціативні групи громадян, з якими співробітники адміністрації тісно контактують щодо юридичних аспектів заснування об’єднання. Як повідомила заступник начальника відділу Н.В. Хіцай, Міністерство аграрної політики та продовольства України дало офіційне роз’яснення стосовно дотації на молодняк великої рогатої худоби: придбане домогосподарствами поголів’я враховувати не будуть. Натомість вже готуються законодавчі зміни, за якими селяни отримають державне відшкодування на телят, народжених у минулому році.

Переймаються в районній адміністрації й закладами професійної освіти. Людмила Зубарєва, яка сьогодні виконує обов’язки директора Приморського професійного аграрного ліцею, поділилася своїм баченням майбутнього закладу. Найголовніше – в достатній кількості забезпечити ліцей учнями. Наявна матеріально-технічна база та площі орної землі дозволять на гідному рівні підготувати трактористів-машиністів, слюсарів-ремонтників, водіїв категорії В і С, поварів-кондитерів. Виходячи із плану регіонального замовлення, на 2018 рік держава пропонує навчання у ПАЛі не менш ніж 50 випускникам шкіл, які мають здібності до технічних та виробничих професій. В планах адміністрації навчального закладу – отримання безстрокової ліцензії для навчання новим професіям тих, хто обліковується в районному центрі зайнятості.

Керівництво райдержадміністрації розглядає можливість створення як мінімум одного т.з. безпекового центру, до складу якого увійдуть співробітники Національної поліції, медичної служби та Держслужби з надзвичайних справ. Оскільки підрозділі згаданих структур знаходяться в Приморську, виникає необхідність створення додаткового місця їх дислокації на півночі району для балансу обслуговування території. Для цього до 1 червня районний сектор ГУ ДСНС України в Запорізькій за дорученням голови РДА надасть необхідні розрахунки та аналітичні матеріали.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International