Офіційний веб-сайт

календар

«   Березень 2019   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Голова райдержадміністрації поспілкувався з мешканцями Борисівки

Сьогодні Сергій Анатолійович Бєлічев в рамках робочого візиту до Борисівської сільської ради провів виїзний прийом громадян. Серед іншого, очільник району розповів про плани щодо створення сільськогосподарських кооперативів, які повинні забезпечити якість молочної продукції, захистити права товаровиробників і створити додаткові робочі місця. Також селянам нагадали про можливість отримати державну допомогу на утримання молодняка великої рогатої худоби. Для цього їм необхідно привести у відповідність ветеринарний паспорт тварини, нова форма якого була затверджена на початку 2018 року.

Ще однією темою широкого обговорення стала адміністративно-територіальна реформа. Нагадуємо, що Борисівська сільська рада за рішеннями сесії депутатів та громадських зборів по закінченню строку добровільного формування територій громад вирішила об’єднатися з Приморською міською ОТГ. Керівник райдержадміністрації зазначив, що головне в цьому процесі – саме добровільність, адже не тільки депутатський корпус повинен вирішувати долю території, а і її мешканці. До того ж, за економічними показниками Борисівка вважається спроможним селом, здатним утримувати об’єкти своєї інфраструктури. В цьому році в рамках соціального партнерства з підприємством “Приморська ВЕС”, яке розмістить на території сільської ради 19 вітряних турбін, громада Борисівки розраховує отримати певну суму коштів. Яку саме – через тиждень визначить спеціальна робоча група.

Маючи змогу особисто поспілкуватися з головою РДА, борисівці звернулися до нього з проханням вирішити кілька питань земельної сфери та медичного обслуговування. Занотувавши всі необхідне, Сергій Анатолійович пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення проблем.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International