Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2018   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд29162330

пошук

офіційні сайти району

Новини

Голова райдержадміністрації поспілкувався з мешканцями Борисівки

Сьогодні Сергій Анатолійович Бєлічев в рамках робочого візиту до Борисівської сільської ради провів виїзний прийом громадян. Серед іншого, очільник району розповів про плани щодо створення сільськогосподарських кооперативів, які повинні забезпечити якість молочної продукції, захистити права товаровиробників і створити додаткові робочі місця. Також селянам нагадали про можливість отримати державну допомогу на утримання молодняка великої рогатої худоби. Для цього їм необхідно привести у відповідність ветеринарний паспорт тварини, нова форма якого була затверджена на початку 2018 року.

Ще однією темою широкого обговорення стала адміністративно-територіальна реформа. Нагадуємо, що Борисівська сільська рада за рішеннями сесії депутатів та громадських зборів по закінченню строку добровільного формування територій громад вирішила об’єднатися з Приморською міською ОТГ. Керівник райдержадміністрації зазначив, що головне в цьому процесі – саме добровільність, адже не тільки депутатський корпус повинен вирішувати долю території, а і її мешканці. До того ж, за економічними показниками Борисівка вважається спроможним селом, здатним утримувати об’єкти своєї інфраструктури. В цьому році в рамках соціального партнерства з підприємством “Приморська ВЕС”, яке розмістить на території сільської ради 19 вітряних турбін, громада Борисівки розраховує отримати певну суму коштів. Яку саме – через тиждень визначить спеціальна робоча група.

Маючи змогу особисто поспілкуватися з головою РДА, борисівці звернулися до нього з проханням вирішити кілька питань земельної сфери та медичного обслуговування. Занотувавши всі необхідне, Сергій Анатолійович пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення проблем.