Офіційний веб-сайт

календар

«   Березень 2019   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

До Дня знань школи району можуть отримати оновлені класи

Сьогодні в малому залі засідань районної ради відбулася щотижнева робоча нарада голови РДА з керівниками структурних підрозділів районної адміністрації, місцевих служб та установ. Свій виступ С.А. Бєлічев розпочав із окреслення завдань у освітній сфері, які він вважає пріоритетними для виконання в найближчі строки. Серед іншого, це розширення груп у дитячих садках, облаштування класів загальноосвітніх навчальних закладів за новими стандартами якості до 1 вересня поточного року, інтенсивна фінансова підтримка шкіл міста за рахунок бюджету громади. Закріплення позицій ВСП “Ногайський коледж ТДАТУ” та Приморського аграрного ліцею – також в планах очільника району.

Посівна кампанія досягла свого екватору – за оцінкою заступника начальника відділу агропромислового розвитку РДА Наталі Хіцай, приморські аграрії приблизно на 60 відсотків реалізували свої планові завдання. Найкращі показники по озимим культурам, гороху і вівсу. Проте погодні умови не дали змогу вчасно засіяти необхідні площі ячменю. В найближчий час спеціалісти відділу здійснять виїзди до сільських рад. Завдання – допомогти селянам оформити пакет документів для отримання державної дотації на утримання молодняку великої рогатої худоби.

Зайшла мова й про створення офіційних пунктів забою свійських тварин. Економічна доцільність їх утримання передбачає проведення не менш ніж 10 операцій на день. За перші три місяці 2018 року через районну Держпродспоживслужбу пройшли лише 50 голів великої рогатої худоби. Більшість домогосподарств продовжує здійснювати забій тварин самотужки. Але в світлі прийняття нових державних стандартів якості стосовно м'ясо-молочної продукції, всі охочі реалізувати свій товар надалі будуть вимушені діяти у визначений законом спосіб. Тому, на думку голови РДА Сергія Бєлічева, до кінця поточного року у Приморському районі необхідно відкрити як мінімум одну скотобойню. Аналіз кількості поголів’я свійських тварин до наступної наради підготує сектор статистики, оскільки наразі його керівник Наталя Діунова володіє лише загальними даними станом на 1 січня поточного року. Даються взнаки вдвічі скорочений штат працівників та передача архівних матерів до ГУ статистики у Запорізькій області.

Комісія райдержадміністрації здійснила обстеження будівлі районного управління казначейської служби. Частину приміщень, які за розташуванням та площею відповідають необхідним вимогам, в майбутньому, за погодженням з Приморською громадою, планується використати для розміщення міськрайонного центру надання адміністративних послуг. Ремонт, який все ж таки необхідний будівлі казначейства в цілому, скоріш за все профінансують з обласного, районного та міського бюджетів.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International