Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2018   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд29162330

пошук

офіційні сайти району

Новини

В Приморську розпочне функціонування система відеоспостереження

Сьогодні за участі представників правоохоронних структур та органів виконавчої влади голова райдержадміністрації Сергій Бєлічев провів нараду з питань соціально-політичної та оперативної обстановки в районі.

Про стан чергового призову на строкову військову службу доповів районний військовий комісар Володимир Легенький. Із загальної кількості в 481 особу 18-27-річного віку призову підлягають громадяни від 20 до 27 років, юнаки до 20 років отримують відстрочки згідно Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”. На сьогоднішній день до районного військкомату з’явилися 72 особи. З них придатними визнано 37 громадян, непридатними – 5, проходять медичне обстеження – 27 та ще 24 мають відстрочку з різних причин. По Приморській міській громаді призову підлягають 249 юнаків (з них оповіщено – 80), по сільським радам – 232 (100% оповіщено). Військовий комісаріат продовжує роботу з вручення повісток призовникам, які проживають на території міста. За попереднім планом із 23 громадян, які навесні цього року відправляться служити у Збройні Сили України, вже визначено 13 чоловік, ще троє готуються до проходження обласної медичної комісії. Учасники засідання проаналізували діяльність районної медкомісії і дійшли висновку щодо необхідності її розміщення в будівлі військового комісаріату. По-перше, це підвищить зручність проходження медобстеження для контингенту призовників, по-друге – поліпшить взаємодію районних спеціалістів з їх колегами із Запоріжжя. Голова РДА підкреслив, що будь-які порушення щодо оповіщення чи обліку військовозобов’язаних з боку посадових осіб, а також відверте ігнорування громадянами, які підлягають призову, законних вимог військового комісаріату, будуть відразу зафіксовані й передані на розгляд до правоохоронних органів. Нагадуємо, що порушення законодавства України про військовий обов’язок і військову службу тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

На території міста триває монтаж системи зовнішнього відеоспостереження. 11 відеореєстраторів, придбаних за рахунок Приморської ОТГ, будуть передавати зображення на черговий пост районного відділення Національної поліції. Камери розташовані в місцях найбільшого скупчення громадян, наприклад на центральній площі, у парках, на перехрестях вулиць. Контроль за ситуацією в місті в режимі онлайн дозволить правоохоронцям швидше реагувати на скоєні злочини, а за можливості – й попереджувати їх. Обслуговування системи покладено на КП “Чисте місто Приморськ” й фірму-підрядника.

В ході розмови учасники наради знову торкнулися теми функціонування нелегальних пунктів прийому металобрухту і обговорили ситуацію щодо діяльністю заборонених в Україні ігрових автоматів.