Офіційний веб-сайт

календар

«   Березень 2019   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

В Приморську розпочне функціонування система відеоспостереження

Сьогодні за участі представників правоохоронних структур та органів виконавчої влади голова райдержадміністрації Сергій Бєлічев провів нараду з питань соціально-політичної та оперативної обстановки в районі.

Про стан чергового призову на строкову військову службу доповів районний військовий комісар Володимир Легенький. Із загальної кількості в 481 особу 18-27-річного віку призову підлягають громадяни від 20 до 27 років, юнаки до 20 років отримують відстрочки згідно Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”. На сьогоднішній день до районного військкомату з’явилися 72 особи. З них придатними визнано 37 громадян, непридатними – 5, проходять медичне обстеження – 27 та ще 24 мають відстрочку з різних причин. По Приморській міській громаді призову підлягають 249 юнаків (з них оповіщено – 80), по сільським радам – 232 (100% оповіщено). Військовий комісаріат продовжує роботу з вручення повісток призовникам, які проживають на території міста. За попереднім планом із 23 громадян, які навесні цього року відправляться служити у Збройні Сили України, вже визначено 13 чоловік, ще троє готуються до проходження обласної медичної комісії. Учасники засідання проаналізували діяльність районної медкомісії і дійшли висновку щодо необхідності її розміщення в будівлі військового комісаріату. По-перше, це підвищить зручність проходження медобстеження для контингенту призовників, по-друге – поліпшить взаємодію районних спеціалістів з їх колегами із Запоріжжя. Голова РДА підкреслив, що будь-які порушення щодо оповіщення чи обліку військовозобов’язаних з боку посадових осіб, а також відверте ігнорування громадянами, які підлягають призову, законних вимог військового комісаріату, будуть відразу зафіксовані й передані на розгляд до правоохоронних органів. Нагадуємо, що порушення законодавства України про військовий обов’язок і військову службу тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

На території міста триває монтаж системи зовнішнього відеоспостереження. 11 відеореєстраторів, придбаних за рахунок Приморської ОТГ, будуть передавати зображення на черговий пост районного відділення Національної поліції. Камери розташовані в місцях найбільшого скупчення громадян, наприклад на центральній площі, у парках, на перехрестях вулиць. Контроль за ситуацією в місті в режимі онлайн дозволить правоохоронцям швидше реагувати на скоєні злочини, а за можливості – й попереджувати їх. Обслуговування системи покладено на КП “Чисте місто Приморськ” й фірму-підрядника.

В ході розмови учасники наради знову торкнулися теми функціонування нелегальних пунктів прийому металобрухту і обговорили ситуацію щодо діяльністю заборонених в Україні ігрових автоматів.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International