Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2018   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд3101724 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Проведено зустріч з трудовим колективом

22 лютого 2018 року в приміщенні Приморського багатопрофільного українсько-болгарського ліцею проведена зустріч з працівниками навчального закладу щодо пенсійного забезпечення.

Начальник Приморського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Альона Васил’єва довела до відома присутніх норми Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій від 03.10.2017 № 2148- VIII». Увагу присутніх було акцентовано на змінах у вимогах до необхідності мінімального страхового стажу, умовах зарахування до стажу періодів роботи та на особливості призначення пенсій за вислугу років працівникам освіти.

Продовжила зустріч з трудовим колективом заступник начальника об’єднаного управління Наталя Карауланова, яка розповіла про можливість веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Адже цей електронний помічник допомагає кожному громадянину контролювати розмір своєї заробітної плати, яка буде використана при підрахунку пенсії та інших соціальних виплат. Також, за допомогою веб-порталу пенсіонери мають можливість переглянути дані своєї електронної пенсійної справи. Крім порталу електронних послуг, громадяни мають можливість отримання консультацій з усіх питань пенсійного забезпечення, звернувшись за телефоном “гарячої ” та „прямої ” ліній об’єднаного управління, а також в режимі Skype – зв’язку.

Під час зустрічі між спеціалістами Пенсійного фонду та працівниками навчального закладу відбулась конструктивна бесіда. На всі задані питання фахівцями були надані вичерпні відповіді. Усім присутнім надані інформаційні матеріали та буклети.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ