Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2018   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд3101724 

пошук

офіційні сайти району

Новини

«Пенсійний урок» для учнів ліцею

22 та 23 лютого 2018 року заступник начальника Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Наталя Карауланова та завідувач сектору по забезпеченню наповнення бюджету Лариса Єгорова провели «пенсійні» уроки для учнів 10-11 класів Приморського багатопрофільного українсько-болгарського ліцею.

Фахівці об’єднаного управління ознайомили учнів з основними завданнями та функціями Пенсійного фонду України, основними положеннями пенсійної реформи та використання в роботі новітніх інформаційних технологій. Роз’яснили слухачам, що таке страховий стаж, його роль у житті молоді та вплив на стан соціального забезпечення у майбутньому.

Особлива увага фахівцями фонду була звернена на роз’яснення переваг легального працевлаштування, важливості отримання офіційної заробітної плати. Учні дізнались про наслідки, що можуть виникнути в разі виплати заробітної плати в «конвертах».

В ході зустрічі учнів зацікавили умовами та перспективами набуття страхового стажу для призначення пенсій під час здобуття освіти в навчальному закладі. Також учнів було, ознайомлено з можливостями добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ