Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2018   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

«Пенсійний урок» для учнів ліцею

22 та 23 лютого 2018 року заступник начальника Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Наталя Карауланова та завідувач сектору по забезпеченню наповнення бюджету Лариса Єгорова провели «пенсійні» уроки для учнів 10-11 класів Приморського багатопрофільного українсько-болгарського ліцею.

Фахівці об’єднаного управління ознайомили учнів з основними завданнями та функціями Пенсійного фонду України, основними положеннями пенсійної реформи та використання в роботі новітніх інформаційних технологій. Роз’яснили слухачам, що таке страховий стаж, його роль у житті молоді та вплив на стан соціального забезпечення у майбутньому.

Особлива увага фахівцями фонду була звернена на роз’яснення переваг легального працевлаштування, важливості отримання офіційної заробітної плати. Учні дізнались про наслідки, що можуть виникнути в разі виплати заробітної плати в «конвертах».

В ході зустрічі учнів зацікавили умовами та перспективами набуття страхового стажу для призначення пенсій під час здобуття освіти в навчальному закладі. Також учнів було, ознайомлено з можливостями добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International