Офіційний веб-сайт

календар

«   Лютий 2018   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт181522 
Пт291623 
Сб3101724 
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Триває підготовка заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації М.М. Олелі відбулося засідання організаційного комітету з підготовки урочистих заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан.

Традиційно жителів району 15 лютого очікуватиме мітинг-реквієм, який цьогоріч відбудеться під гаслом “Афганістан – без права на забуття”. За словами директора районного організаційно-методичного центру Тетяни Ковтун, в рамках заходу заплановано виступи посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, тематичні заходи у районному краєзнавчому музеї. Початок мітингу – о 10 годині в центральному сквері міста.

Довідково: відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було започатковано відповідним Указом Президента України від 11 лютого 2004 р. № 180-2004. Крім війни в Афганістані, українські військовослужбовці в рамках миротворчих місій Організації Об’єднаних Націй приймали участь у збройних конфліктах на Балканах, в Македонії, Ліберії, Конго, Гаїті, Східному Тиморі, Лівані, Кувейті, Ірані, Сьєрра-Леоне, Анголі, Судані, Кот-Д’івуарі та інших країнах. За роки незалежності Україна увійшла в двадцятку держав, які надають найбільшу допомогу в миротворчих операціях ООН - інтернаціональну військову службу пройшли вже понад 42 тис. українських солдат і офіцерів.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ