Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2018   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

30 січня 2018 року в кабінеті заступника голови РДА Олелі М.М. відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Традиційно на розгляд присутніх була винесена інформація щодо стану виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах Приморського району, погашення боргів з єдиного та страхових внесків до Пенсійного фонду України.

Залишається невирішеним питання погашення боргів з відшкодування пільгових пенсій за списком № 2. У переліках боржників залишаються 6 економічно неактивних підприємств з безнадійним статусом боргу: ПСП Агрофірма «Аврора», КСП «Аврора», Державне підприємство «СП «Надія», СВК «Зоря», СВК «Лан», СВК «ім. Шевченка».

Залишається також невирішеним питання погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками Приморського РЕМ ПАТ “Запоріжжяобленерго”, представник якого був присутній на засіданні комісії. Реально вирішити цю ситуацію може Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП).

Приморською районною державною адміністрацією у січні 2018 року був направлений відповідний лист до Запорізької обласної державної адміністрації з проханням вжити додаткових заходів у вирішенні проблемних питань з фінансуванням ПАТ «Запоріжжяобленерго», у тому числі і вирішення питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати перед працівниками структурних підрозділів ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Вищезазначені питання продовжують знаходитися на безпосередньому контролі керівництва районної державної адміністрації.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International