Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2018   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд3101724 

пошук

офіційні сайти району

Новини

З 21 по 22 грудня 2017 року в Приморському районі було проведено навчання та перевірка знань з загальних питань охорони праці та питань пожежної безпеки

 З 21 по 22 грудня 2017 року в м. Приморськ було проведено навчання та перевірка знань з загальних питань охорони праці та питань пожежної безпеки для керівників, відповідальних осіб за питання охорони праці, пожежної безпеки на підприємствах, організаціях, установах та для фізичних осіб – підприємців, які використовують найману працю.
Навчання та перевірка знань були проведені завдяки співпраці Бердянського філіалу КП «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради, Головного управління Держпраці у Запорізькій області, управління соціального захисту населення Приморської райдержадміністрації та відділу агропромислового розвитку Приморської райдержадміністрації.
Навчання та перевірку знань пройшли: з загальних питань охорони праці – 39 осіб, з питань пожежної безпеки – 32 особи. До групи входили представники різних галузей та сфер: торгівлі, освіти, фармацевтичної галузі, закладів оздоровчого відпочинку, соціальної сфери, органів місцевого самоврядування, житлово-комунального господарства.
Співпраця з Бердянським філіалом КП «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради буде продовжена і надалі, тому що у складних економічних умовах надасть можливість керівникам підприємств Приморського району вчасно підвищувати свій рівень знань в питаннях охорони праці, заощаджувати фінансові ресурси та час: для груп слухачів заняття будуть проводитися з виїздом до територій або до підприємств.

Заступник начальника УСЗН
Приморської райдержадміністрації
Марков Є.І.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ