Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2018   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд3101724 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Скорочення заборгованості на постійному контролі

В приміщенні Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області 21 грудня відбулася чергова нарада щодо підвищення спільної роботи з питань погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України. У її роботі взяли участь заступник начальника об’єднаного управління Наталя Карауланова, завідувач сектору наповнення платежів Лариса Єгорова, начальник юридичного відділу Наталія Байденко та начальник відділу Приморського районного відділу Державної виконавчої служби ГТУЮ в Запорізькій області Сергій Гогунський

Наталя Карауланова відмітила що з початку 2017 року надійшло коштів в рахунок погашення боргів в сумі 16,0 тис.грн., у тому числі надійшло від відділу державної виконавчої служби 12,0 тис. грн.

Сергій Гогунський проінформував присутніх про заходи, які застосовувались протягом року до боржників з метою погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду.

По завершенню наради було прийнято рішення про подальше проведення спільних дій та вжиття всіх можливих заходів до боржників щодо стягнення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду згідно чинного законодавства Спільна робота дає позитивні результати, тому і надалі має продовжуватися саме в цьому напрямку.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ