Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2018   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд3101724 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Продовжується контроль за погашенням заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України

З метою забезпечення виконання заходів з погашення наявних боргів до бюджету Пенсійного фонду, накопичених, як юридичними особами так і фізичними особами – підприємцями міста та району, 20 грудня 2017 року в приміщенні Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області під головуванням начальника об’єднаного управління Тамари Мануілової відбулося чергове засідання робочої групи з питань погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, страхових внесків та з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

В ході роботи комісією було розглянуто стан погашення заборгованості та проаналізовано причини, що призводять до її виникнення, детально вивчено результати заходів, які вживаються керівниками для її погашення та недопущення виникнення нових боргів.

На засідання комісії були запрошені 5 керівників підприємств-боржників, які мають безнадійний статус боргу з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. Також, було запрошено 8 фізичних осіб-підприємців, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску.

Кожен боржник особисто надав пояснення щодо конкретних термінів погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

За результатами проведеного засідання було прийнято рішення взяти до уваги пояснення та запевнення божників щодо погашення сум заборгованості з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України.

Довідково: протягом 2017 року було проведено 10 засідань робочої групи з питань погашення заборгованості по єдиному внеску, страхових внесках та відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. За результатами проведених заходів надійшло коштів в рахунок погашення боргів в сумі 16,0 тис. грн.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ