Офіційний веб-сайт

календар

«   Січень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Продовжується контроль за погашенням заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України

З метою забезпечення виконання заходів з погашення наявних боргів до бюджету Пенсійного фонду, накопичених, як юридичними особами так і фізичними особами – підприємцями міста та району, 20 грудня 2017 року в приміщенні Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області під головуванням начальника об’єднаного управління Тамари Мануілової відбулося чергове засідання робочої групи з питань погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, страхових внесків та з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

В ході роботи комісією було розглянуто стан погашення заборгованості та проаналізовано причини, що призводять до її виникнення, детально вивчено результати заходів, які вживаються керівниками для її погашення та недопущення виникнення нових боргів.

На засідання комісії були запрошені 5 керівників підприємств-боржників, які мають безнадійний статус боргу з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. Також, було запрошено 8 фізичних осіб-підприємців, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску.

Кожен боржник особисто надав пояснення щодо конкретних термінів погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

За результатами проведеного засідання було прийнято рішення взяти до уваги пояснення та запевнення божників щодо погашення сум заборгованості з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України.

Довідково: протягом 2017 року було проведено 10 засідань робочої групи з питань погашення заборгованості по єдиному внеску, страхових внесках та відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. За результатами проведених заходів надійшло коштів в рахунок погашення боргів в сумі 16,0 тис. грн.